29-30 august selgitati välja paarismängu meistrid discgolfis.

29-30 august toimusid Kesk-Eestis, Järva-Jaanis Võllaste discgolfi pargis Eesti meistrivõistlused discgolfi paarismängus. Võistlusel osales meeste klassis 32 paari, segapaaris 11 paari ning noort klassis 4 paari. Esmakordselt osales juuniorklassis tüdrukute paar, kes saavutasid tubli kolmanda koha. Nii, et naised, hoidke alt, uut järelkasvu on hoogsalt tekkimas.

Esimene ring mängiti parima viske reegli järgi (järgmine vise tehakse parimast kohast). Teine ring mängiti kordamööda: kui üks mängija teeb avaviske, siis teine teeb viske sealt kus ketas maandus ning kolmas ring mängiti raskemat viset, st järgmine vise tehakse halvemast kohast. Kui esimesel singil tulid oodatult head tulemused, siis teine ja kolmas ring segasid hoogsasti kaarte ning tekitasid peavalu.

Meeste klassis tulid meistriteks Markko Kivi ja Marko Narits tulemusega -12 (esimene ring -13, teine ring +5, kolmas ring -4). Teise koha saavutasid Rene Mengel ja Marko Zlatin -10 (esimene ring -6, teine ring -5, kolmas ring +1). Kolmanda koha saavutasid Indrek Sarvin ja Marion Kull tulemusega -9 (esimene ring -11, teine ring +3, kolmas ring -1).

Segapaarides tulid meistriks Silver Lätt ja Kristin Tattar tulemusega +1 (esimene ring -10, teine ring +4, kolmas ring +7), teiseks tulid Harri Reimand ja Maie-Ly Pihus tulemusega +17 (esimene ring -2, teine ring +8, kolmas ring +11), kolmanda koha saavutasid Raimo Kimmel ja Virge Andre tulemusega +20 (esimene ring -4, teine ring +13, kolmas ring +11).

Juuniorpaarides tulid meistriks Sander Vaht ja Jan Seire tulemusega +16 (esimene ring -5, teine ring +11, kolmas ring +10). Teise koha saavutasid Mark Eemil Mustonen ja Maico Rimmel tulemusega +38 (esimene ring +3, teine ring +18, kolmas ring +17). Kolmanda koha saavutasid Sonja-Laura Suik ja Renaate Noor tulemusega +93 (esimene ring +20, teine ring +35, kolmas ring +38).

Võistlustel visati ka üks hole-in-one esimesel rajal paari Rene Mengel ja Marko Zlatin poolt.

Soovime õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni järgmistel võistlustel!