Discgolfi Karikasarja neljas etapp oli täis põnevust

PRESSITEADE

Eesti Discgolfi Liit

10.05.2017

Discgolfi Karikasarja neljas etapp oli täis põnevust

Laupäeval ja pühapäeval peeti Kõrvemaal Eesti Discgolfi Liidu Karikasarja järjekordne etapp, kus võistlesid nii professionaalid kui ka harrastajad.

Võistluse esimesel päeval olid kohal harrastajad pärast mida tabeliseisus erilist muutust ei toimunud. Kahe ringi peale tuli kokku mängida 44 korvi, pärast mida said esimese koha vähima visete arvuga raja läbinud mängijad. Meesharrastajate klassis läks esimene koht jagamisele Jakko Isupi ja Robert Maidla vahel. Mõlemad mängijad said kokku tulemuseks 2 viset alla par-i, mis andis kummalegi üldtabelisse juurde 100 punkti. Napilt kolmandaks jäänud Rando Järve tulemus oli 1 vise alla par-i, mis paigutas ta üldtabelis teisele kohale. Pärast nelja etappi on tabeliseis järgnev: esimesel kohal Robert Madila 359 punkti, teine koht Rando Järve 332 punkti ja kolmas Rene Treier – Nõmme Discgolfi klubi Drive In 325 punktiga. Naisharrastajatest võttis teise järjestikuse etapi võidu Liisa Prööm – Chilli Disc Golf, kes säilitas üldtabelis esimese kohta 390 punktiga. Muutust ei toimund ka teisel kohal, kus paikneb 372 punktiga Gretlin Isoborn Raud – Chilli Disc Golf.

Pühapäeval olid aga kohal professionaalid ning enne võistlust oli raske võitjat ennustada. Pärast esimest ringi oli võistlusklassis MPO parima skooriga Siim Isup – Prodigy Disc Baltic / Discgolfar (5 viset alla par-i) kellele järgnes Ralf Rogov – Latitude64 Baltic / Chilli Disc Golf skooriga – 4, Lauri Välja – Tartu Discgolfi Klubi skooriga – 2 ja Silver Lätt – Latitude64 Europe / Chilli Disc Golf skooriga – 1 . Skooriga – 1 lõpetasid ka veel lisaks Albert Tamm – Latitude64 Baltic / Chilli Disc Golf, Krister Tammjärv – Prodigy Disc Baltic / Aegviidu Spordiklubi – KAKK ja Marek Põder – Prodigy Disc Baltic / Dagö DG. Seis oli üsna pingeline ning miskit ei olnud veel kindel. Teisel ringil suutis Siim Isup säilitada tempo ning ei saanud kordagi plussi, mis ühtlasi ka kindlustas talle etapivõidu tulemusega 11 viset alla par-i ja 100 punkti üldtabelisse juurde. Enesekindlalt mänginud Isup sai hoo sisse 6. rajal pärast mida võttis ta 4 birdie-t järjest. Üks ilusamatest neist jäi ka kaamerasse mida saab näha : https://www.youtube.com/watch?v=0uN4Ft_fudI . Albert Tamm oli teisel ringil võtnud end kokku ja tulemus 5 viset alla par-i kindlastas talle kokkuvõtvalt teise koha. Kolmas koht üldtulemusega 4 viset alla par-i läks Silver Lätti ja Krister Tammjärve vahel jagamisele. Hea võistluse sooritanud Tammjärv on nüüd üldtabelis esimesel kohal 336 punktiga. Naisprofessionaalide (FPO) vahel käis samuti tuline võitlus, kus suurepärase teise ringi sooritanud Kristin Tattar – Latitude64 Europe / Hole-In-One võttis etapivõidu tulemusega 15 viset üle par-i. Tattarile oli see kolmas järjestikune etapivõit, mille tulemusel säilitab ta esimest kohta üldtabelis 395 punktiga. Teise koha sai Kaidi Allsalu – Latitude64 Baltic / Chilli Disc Golf ja kolmanda Karin Pisa – Prodigy Team Baltic / Dagö DG.

Ilm oli nädalavahetusel Kõrvemaal väga nauditav, mis kindlasti jättis kõikidele osalejatele positiivse emotsiooni. Karikasarjas on jäänud mängida veel kaks etappi, mis toimuvad kuupäevadel 17.06-18.06 ja 01.07-02.07.

Amatööride tulemused: https://dgmtrx.com/?u=scorecard&ID=392249 .

Professionaalide tulemused: https://dgmtrx.com/?u=scorecard&ID=392244

Lisainfo ja kontakt: info@discgolfiliit.ee

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: