EDGL-i karikas – Alutaguse etapp 14-15 mai

14-15 mai toimusid järjekordsed karikasarja osavõistlused. Seekord oli kohaks Alutaguse, kus augustis leiavad aset ka Eesti meistrivõistlused. Kokku oli tulnud 152 osalejat. Nagu ikka, siis laupäeval toimus võistlus harrastajatele.

Harrastajate klassis võttis võidu Andrus Lehismets (Discgolfiklubi Alutaguse Eagle) tulemusega -3. Teisele kohale mängis end Rafig Adigazalov (Chilli Disc Golf), tulemuseks -1. Kolmanda koha sai Oliver Hanschmidt (Pärnu discgolfiklubi Hole-in-One) tulemusega 0.

ma3

Teisel päeval visati ka hole in one (Tanel Luik, 18-s rada) ning võeti ka 4 eagle`t (kõik 9-ndal rajal). Avatud divisjonis võttis oma järjekordse võidu päris suure ülekaaluga Silver Lätt (Chilli Disc Golf/Prodigy Europe), tulemuseks -18. Teisele kohale mängis end Marko Narits (Chilli Disc Golf/Latitude64 Baltic), tulemusega -6. Kolmas oli Siim Isup tulemusega -4.

mpo

Selle võiduga kindlustas Silver Lätt ka karikasarja üldvõidu.

Masters divisjonis käis võidu nimel tihe rebimine kuni viimase korvini. Enne viimast korvi juhtis Eno Juul (Nõmme discgolfiklubi Drive-in) Raimo Kimmeli (Pärnu discgolfiklubi Hole-in-One/Team Discsport) ees ühe punktiga. Viimaseks korviks oli neil par 5 pikk rada. Kuna Alutagust iseloomustab puude rohkust, siis võib siin kõike juhtuda. Nii võttiski Raimo viimasel rajal 4 ning Eno sai 6. Raimole siis esikoht tulemusega +6, Enole teine koht tulemusega +7. Kolmanda koha sai Alar Lepikult (Nõmme discgolfiklubi Drive-in) tulemusega +8. Ka järgmised kohad oli punkit kaugusel. Nii et selles klassis jätkus põnevust lõpuni välja. Ühtlasi on Raimo kindlustanud endale sarja esikoha. Aga teistele kohtadele käib tihe rebimine ning võimalused on paljudel.

mpm

Naiste divisjonis võttis esikoha Anni Eesmaa (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö DG/Latitude64 Baltic) tulemusega +11. Teise koha mängis välja Kristin Tattar (Pärnu discgolfiklubi Hole-in-One/Prodigy Baltic) tulemusega +14. Kolmanda koha sai Virge Andre (Nõmme discgolfiklubi Drive-in/Team Discsport) tulemusega +18.

fpo

Vanemseenioritest võttis järjekordse võidu Vahur Roht (Viljandi discgolfiklubi Ketas) tulemusega +11. Teist kohta jagasid võrdse punktisummaga Tõnu Talimaa (Viljandi Ketas) ja Jüri Lamp (Annikoru Discgolfi Klubi) tulemusega +12. Ümbermängimisel võttis teise koha Jüri Lamp, Tõnu Talimaale siis kolmas koht.