EDGL-i karikasarja 2. osavõistluse tulemused

“Valgehobusemäe Open” on selleks korraks läbi. Rada oli väljakutseid esitav ja loodetavasti meeldis mängijatele. Raja raskusastmest annab aimdust fakt, et mitte ühtegi bogey vabat ringi ei tehtud. Mängiti kolm ringi 21-korvilisel rajal.

Reedel, 19-ndal juunil peeti paarisvõistlus, mille võitsid Krister Tammjärv/Sander Veskla, teiseks tulid Ville Piipo/Ralf Rogov ning kolmandaks Märt Käärma/Marko Narits.
paaris

Meeste klassis (MPO) olid esimesed kaks samad, kes Keilaski. Esimese koha saavutas Silver Lätt (klubi Chilli Disc Golf) tulemusega -14. Teise koha saavutas Ville Piipo (esindab Eestis klubi DCC) tulemusega -10, kolmanda koha saavutas ümbermängimisega Marko Narits (klubi DCC) tulemusega -3, neljas koht Markus Dvinjaninov (Nõmme discgolfiklubi Drive In), viies Krister Tammjärv (Aegviidu Spordiklubi KAKK) tulemusega +2.

mpo

Naiste klassi (FPO) tulemused on järgmised: esimene Kristin Tattar (Alutaguse Eagle) tulemusega +44, teine Anni Eesmaa (Dagö DG) tulemusega +61, kolmas Virge Andre (team Discsport) tulemusega +73, neljas Triinu Hurt (Viljandi Ketas) tulemusega +82, viies Maarja Roht tulemusega +86.

fpo

Master klassi (MPM) tulemused olid järgmised: esimene Raimo Kimmel (Discgolfiklubi Hole-In-One ja team Discsport) tulemusega +14, teine Markko Kivi (Chilli Disc Golf) tulemusega +17, kolmas Viljar Rebane (Discgolfiklubi Hole-In-One) tulemusega +23, neljas Margus Mustonen (Aegviidu Spordiklubi KAKK) tulemusega +32.

mpm

Juuniorite (MJ1) tulemused olid järgmised: esimene Antero Noor (Aegviidu Spordiklubi KAKK ja Team Discsport) tulemusega +16, teine Karl Aaron Sikka (Discgolfiklubi Hole-In-One ja Team Discsport) tulemusega +36, kolmas Karl Hans Bammer (Aegviidu Spordiklubi KAKK) tulemusega +39, neljas Genner Šeiko (Aegviidu Spordiklubi KAKK) tulemusega +48, viies Mark Emil Mustonen (Aegviidu Spordiklubi KAKK) tulemusega+50.