EDGL-i karikasarja 3. osavõistluse “Alutaguse Open” tulemused

Nädalavahetusel toimus järjekordne karikasarja osavõistlus. Ilm oli super discgolfi mängimiseks (vahest ehk liiga palav) ning korraldusmeeskond oli näinud tõsist vaeva rajaga ning mängijad said seda huvitavat ning väljakutstuvat rada mängida kolm ringi. Raja raskusest annab märku, et mitte ühtegi bogey-vaba ringi ei tehtud ning ühe bogeyga ringe tehti vaid 2 korda Silver Läti poolt ning ühe korra Märt Käärma ning Jako Kännu poolt. Oli ka radu, kus bogeysid võeti rohkem kui par-e ning osadel radadel võeti birdiesid väga vähe. Kogu võistluse peale visati üks eagle noore andeka mängija Antero Noore poolt küllaltki raskelt rajalt.

Samuti võib ilmselt tõdeda, et see oli esimene discgolfi võistlus, kus õhtul lasti ilutulestikku (mitte küll korraldajate poolt plaanitult).

Meeste klassis valitses ülekaalukalt Silver Lätt klubist Chilli Disc Golf klubist (tulemus -13), teise koha saavutas Märt Käärma klubist Discgolfiklubi Legends (tulemus par), kolmas koht läks ümbermängimisele ning koha kindlustas Anre Vooremaa Nõmme discgolfiklubist Drive In (tulemus +5), neljanda koha sai Jako Känd Nõmme klubist Drive In (tulemus samuti +5), viiendat/kuuendat kohta jagasid Marko Narits klubist DCC (tulemus +6) ning Kristo Mikkor klubist Viljandi Ketas (tulemus +6).

IMG_20150705_140405

Naiste klassis oli esikolmik järgmine:

1. Maie-Ly Pihus (+25)
2. Kristin Tattar klubist Alutaguse Eagle (+37)
3. Triinu Hurt klubist Viljandi Ketas (+47)

Masters klassis oli esikolmik järgmine:

1. Viljar Rebane klubist Hole-In-One (+10)
2. Raimo Kimmel klubist Hole-In-One ja Discsport.ee teami esindaja (+11)
3. Margus Mustonen klubist Aegviidu KAKK (+17)

DSCN2388

Noorte klassis oli esikolmik järgmine:

1. Karl Aaron Sikka klubist Hole-In-One ja Discsport.ee teami esindaja (+11)
2. Antero Noor klubist Aegviidu KAKK ja Discsport.ee teami esindaja (+12)
3. Teemu Pikka klubist Aegviidu KAKK (+27)

DSCN2386

 

Õnnitleme kõiki võitjaid!

 

 

DSCN2390

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: