EDGL-i karikasarja 4. osavõistluse “Annikoru Open” tulemused

Sellel nädalavahetusel peeti EDGL-i Karikasarja viimane osavõistlus. Kuna sellest neljapäevast, 20.augustist,  hakkavad Eesti Meistrivõistlused, siis ilmselt oli see ka paljudele võistlejatele proov, et kas ollakse vormis. Ilm oli ilus ning rada huvitav.

Meeste divisjonis MPO võttis väga kindla võidu Silver Lätt. Ta tegi täisringid “bogey”-vabalt ning esimese “bogey” võttis alles finaalringil. Tema tulemus kokku -34. Teise koha võitis Marek Põder (-16) ning kolmanda koha Robi Männiste (-12), neljanda koha saavutas Omar Pärgma (-7) ning viienda koha Anre Vooremaa (-6). Kokku osales MPO divisjonis 37 võistlejat.

Üldarvestuses kindlustas endale võidu Silver Lätt, teise koha saavutas Marek Põder ning kolmanda koha Marko Narits.

annikoru mpo

 

Masters divisjonis MPM toimus põnev heitlus sarja üldvõidu nimel. Võimalused esikohale tulla olid kõigil kolmel mängijal. Pineva heitluse järel võitis esikoha Viljar Rebane (-6), teise koha sai Markko Kivi (-3) ning kolmanda koha Raimo Kimmel (-2).

Üldarvestuse järjekord: esimene Viljar Rebane, teine Raimo Kimmel ning kolmas Markko Kivi

annikoru masters

Naiste divisjonis FPO võttis kindla esikoha Kristin Tattar (+17), teiseks tuli Anni Eesmaa (+25), kolmandaks Triinu Hurt (+41).

Üldarvestuses jäi täpselt samasugune järjekord: esimene Kristin Tattar, teine Anni Eesmaa ja kolmas Triinu Hurt.

annikoru fpo

 

Junior divisjonis MJ1 võitis esikoha hea mänguga Albert Tamm (-1), teise koha sai Antero Noor (+1) ning kolmanda koha Genner Šeiko (+10).

Üldarvestuses võitis Antero Noor, teise koha saavutas Karl Aaron Sikka, kolmanda Mark Eemil Mustonen.

annikoru juniors

 

Selleks korraks on siis esimene EDGL Karikasari saanud ajalooks. Suured tänud kõikide etappide korraldajatele, kõikidele mängijatele, toetajatele ning veelkord palju õnne võitjatele!

Loodame, et võistlussari toimub ka järgmisel, 2016. aastal!

 

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: