EDGL-i karikasarja Jõulumäe osavõistlus

Nädalavahetusel 9-10 aprill toimus Jõulumäe spordikeskuses järjekordne EDGL-i karikasarja osavõistlus. Nagu tavaks saanud, siis esimene päev olid võistlustules harrastajad ning juuniorid. Mängiti 2 korda 27 korvi (Jõulumäe kollane).

Harrastajate klassi väga hea esimese ringiga võttis esikoha Martti Ojamaa (Viljandi Ketas). Tema lõpptulemuseks oli -9 (seejuures esimene ring oli -7). Teise ja kolmanda koha väljaselgitamiseks läks vaja ümbermängimist. Teise koha saavutas Silver Koni (Klubi Discgolfar), tulemuseks -5. Kolmanda koha saavutas Tarmo Laiksoo (Nõmme discgolfiklubi Drive In), tulemuseks samuti siis -5.

jõulumäe harrastajate top

Juunioritest võttis järjekordse kindla võidu Kasper Pisa (Hiiumaa DG klubi Dagö) tulemusega +4. Teine koht läks Aegviitu: Mark Eemil Mustonen (Aegviidu spordiklubi KAKK/Prodigy Baltic) tulemusega+19, kolmas koht Maico Rimmel (Chilli Disc Golf/Latitude64 Baltic) tulemusega +20.

Teisel päeval olid võistlustules professionaalide klassid. Sellel päeval visati ka kolm hole-in-one´i (ketas ühe viskega korvi) ning võeti 6 eaglet (kaks viset alla raja par-i).

Meeste klassis oli tihe rebimine. Lõpuks võttis järjekordse esikoha Silver Lätt (Chilli Disc Golf/Prodigy Europe) tulemusega -20. Silveri statistika on 1 eagle, 21 birdiet ning 3 viga kahe ringi peale. Teise koha sai Markus Dvinjaninov (Nõmme Discgolfiklubi Drive In/Prodigy Europe) tulemusega -18. Markuse kahe ringi statistika: 23 birdiet, 5 viga. Kolmanda koha saavutas Marek Põder (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö/Prodigy Baltic) tulemusega -17. Mareki statistika: 1 hole in one, 1 eagle, 18 birdiet, 5 viga.

jõulumäe MPO

Naiste klassis viis võidu Hiiumaale Anni Eesmaa (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö/Latitude64 Baltic) tulemusega +16. Võit tuli ümbermängimisega kus vastaseks oli Madli Vaht (Nõmme Discgolfi Klubi Drive In), kes mängis sama tulemuse. Kolmandale kohale mängis ennast nooruke Karin Pisa (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö) tulemusega +17. Tundub, et siit on tulemas naiste klassi tõeline staar arvestades Karini tänast vanust.

jõulumäe FPO

Masters klassi võitja ei ole üllatus (vähemalt senikaua kui Markko Kivi meeste klassis osaleb). Selleks on loomulikult Raimo Kimmel (Pärnu discgolfi klubi Hole-in-One/ Team Discsport). Lõpptulemuseks -3. Teise koha saavutas Alar Lepikult (Nõmme Discgolfiklubi Drive in) tulemusega +4 ning kolmanda koha sai Ivo Haav (Pärnu discgolfiklubi Hole-in-One).

jõulumäe masters

Vanemseeniorite klassis läks esikoht ümbermängimisele. Lõpuks võttis esikoha Vahur Roht (Viljandi ketas), teine koht Vahur Kapile (Pärnu discgolfiklubi Hole-in-One), mõlema lõpptulemuseks oli +14. Kolmanda koha võttis Jüri Lamp (Annikoru discgolfiklubi) tulemusega +15.