EDGL-i karikasarja Vooremäe etapp

Eestis on juures uus 18-rajaline park, Vooremäel, Tartumaal. Esimese suurema PDGA võistluse egiidi all toimus seal EDGL-i karikasarja kolmas etapp. Võistlejate tagasiside järgi hinnates, tundub, et rada on väga hea ning Eesti on jälle ühe huvitava raja võrra rikkam.

Discgolfi toetas ka suurepärane ilm. Kokku osales harrastajate klassis 104 võistlejat ning professionaalide klassis 62 mängijat. Visati ka üks hole in one, millega sai hakkama 13. rajal Mehis Liinar.

Esimesel päeval olid siis võistlustules harrastajad. Võidu võttis Mehis Liinar (Chilli Disc Golf) -16-ga. Teine koht läks Silver Konile (Discgolfiklubi Discgolfar) -12-ga. Silver võttis kahe ringi peale kokku ainult ühe bogey. Kolmanda koha sai Taavi Kask, lõpptulemuseks -9.

vooremäe_MA3

Teisel päeval võtsid mõõtu professionaalide klass. Avatud divisjonis (MPO) võttis järjekordse võidu Silver Lätt (Chilli Disc Golf/Prodigy Europe). Lõpptulemuseks -20 (esimese ringi esialgne reiting oli 1004). Teise koha sai Markus Dvinjaninov (Nõmme discgolfiklubi Drive-In/Prodigy Europe) tulemusega -14. Kolmandale kohale nmängis ennast Marion Kull (Chilli Disc Golf/Latitude64 Baltic) tulemusega -12.

vooremäe_MPO

Naiste divisjonis (FPO) väga tihedas konkurentsis esikohale tuli võitjaks Anni Eesmaa (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö DG/Latitude64 Baltic) tulemusega +9. Teise koha sai Kristin Tattar (Pärnu discgolfiklubi Hole-In-One/Prodigy Baltic) tulemusega +11. Kolmanda koha võitis Madli Vaht (Nõmme discgolfiklubi Drive In) tulemusega +17.

vooremäe_FPO

Masters divisjonis (MPM) võitis oma kolmanda karikasarja esikoha Raimo Kimmel (Pärnu discgolfiklubi Hole-In-One/Team Discsport) tulemusega -2. Teine koht läks Raigo Golubile (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö DG) tulemusega +8 ning kolmas koht Kalev Mõrule (Chilli Disc Golf) tulemusega +11.

vooremäe_MPM

Grandmasters divisjonis (MPG) viis esikoha Pärnusse Vahur Kapp (Pärnu discgolfiklubi Hole-In-One) tulemusega +11. Teise koha võtitis Jüri Lamp (Annikoru Discgolfi Klubi) tulemusega +17 ning kolmanda koha Paul Kustala (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö DG) tulemusega +22.

vooremäe_MPG

Juuniorite divisjoni võitis järjekordselt Kasper Pisa (Hiiumaa discgolfiklubi Dagö DG) ülekaalukalt tulemusega -6. Teise koha võitis Allan-Marco Anton tulemusega +22.

vooremäe_MJ1

Neljas karikasarja etapp toimub Alutagusel 14-15 mai kuhu ka registreerimine on juba avatud.