Eesti koondise tegemisi

Üheksandal juulil kogunesid Kõrvemaal Eesti selleaastase euroopa meistrivõistluste koondislased.

Külalistena olid meil külas spordiklubi Sparta treener Maris Kajari, naiste discgolfi maailma esinumber Catrina Allen ning Oriflame ilu- ja tervisenõustaja, direktor Ester Rotmeister.

Maris Kajari on 3 korda valitud oma klientide poolt aasta parimaks treeneriks. Maris on koondislase Martin Rotmeisteri üldfüüsilise treener teist aastat ning kuna koostöö on laabunud ja edasiminek on olnud väga positiivne, siis palusime Marist jagada oma kogemusi üldfüüsilise treeningute osas ning ka anda mõningaid toitumisnõuandeid. Pilootprojektina alustavad EDGL ja Sparta Spordiklubi koostööd välja töötamaks spetsiaalselt discgolfaritele mõeldud treeningprogrammi.

maris

Naiste maailma esinumber Catrina Allen rääkis discgolfi mentaalsest poolest ning jagas lahkelt soovitusi kuidas ennast võistlustel kindlamini tunda ning mitte lasta ennast segada ebaõnnestumistest. Saime kuulda meenutusi Catrina enda kogemustest ning ka ebaõnnestumistest.

catrina

Oriflame ilu- ja tervisenõustaja, direktor Ester Rotmeister tutvustas Wellness seeria tooteid, mida tippsportlastest kasutavad regulaarselt näiteks Rootsi suusakoondise liikmed ja Riia Dünamo hokikoondise liikmed. Oriflame on ka Eesti koondise toetaja. Iga koondise liige sai Euroopa Meistrivõistluste lõpuni kasutada toodete komplekti, mis peaksid parandama sportlaste sooritusvõimet ning toonust. Lisaks ka energiatooteid mida saab kasutada juba ka võistlustel.

ester

Lõpuks arutasime ka praktilisi küsimusi seoses reisimise ning kõige sinna juurdekuuluvaga. Oli väga vahva päev ja EDGL tänab oma koostööpartnereid ja Catrinat.

koos

Lõppu ka mõned videod, millest koondislastele räägiti.

 

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: