Eesti talvised meistrivõistlused discgolfis

12-13. märts peeti Kõrvemaal Eesti talvised meistrivõistlused discgolfis. Ilm oli mõlemal päeval talviselt ilus ning seltskond ülimõnus. Kuna kohtade arv oli piiratud (st mängima mahtus 105 mängijat aga tathtjaid kõvasti rohkem), siis olid kõik juba võitjad selles osas, et said sellel võistlusel osaleda.

Korraldajad Nõmme discgolfiklubist “Drive-In” olid kõvasti vaeva näinud võistluse korraldusega. Kõrvemaa spordi- ja puhkekeskuse poolt pakutud tingimused võistluse läbiviimiseks olid samuti väga head.

Kõige selle juures ei maksa imestada, et häid tulemusi tehti. Kogu turniiri jooksul visati 2 hole in one´i. Rajal 10 Indrek Kõiv (Chilli Disc Golf) ning rajal 14 Mikko Buht (Otepää Õhujõud).

Meeste divisjonis võitis ülikindlalt Silver Lätt (Chilli Disc Golf/Prodigy Europe). Lõpptulemuseks -32, parima ringi reiting 1002. Teise koha sai hea mänguga Kristjan Solodov (Chilli Disc Golf) tulemusega -25. Kolmas koht Marko Naritsale (Chilli Disc Golf/Latitude64 Baltic) tulemusega -24.

mpo

Naiste divisjonis käis tihe rebimine kuni lõpuni välja. Lõpuks väljus võitjana Triinu Hurt (Viljandi Ketas) tulemusega +16. Teise koha sai Kristin Tattar (Hole in One/Prodigy Baltic) +17. Kolmanda koha sai Virge Andre (Drive-In) tulemusega +25.

fpo

Seenioride divisjonis võitis väga hea tulemusega Raimo Kimmel (Hole in One/Team Discsport) tulemusega -18. Teise koha sai Veikko Leemet (DGK Legends) tulemusega -1. Kolmas koht läks ümber mängimisel Viljar Rebasele (Hole in One) tulemusega +11. Sama tulemuse mängis ka Margus Mustonen (Aegviidu Spordiklubi KAKK) .

masters

Grand seeniorite divisjonis võitis Vahur Roht (Viljandi Ketas) tulemusega +13. Teise koha sai Jüri Lamp (Annikoru Discgolfi Klubi) tulemusega +17. Kolmanda koha sai Tõnu Talimaa (Viljandi Ketas) tulemusega +21.

Juuniorite divisjonis võttis võidu Albert Tamm (Chilli Disc Golf/Latitude64 Baltic) tulemusega -5. Teise koha saavutas Karl Aaron Sikka (Hole in One/Team Discsport) tulemusega -1. Kolmanda koha sai Antero Noor (Aegviidu spordiklubi KAKK) tulemusega +3.

juniors

Detailsemate tulemsutega on võimalik tutvuda siin.

Mingi aeg peaks tekkima võimalus ka näha 3-ndat ringi meeste ja naiste klassis videos.

Loomulikult täname kõiki sponsoreid, kes andsid oma panuse ürituse läbi viimiseks!