Euroopa meistrivõistluste teise päeva kokkuvõte

kristinNeljapäeval mindi siis teisele ringile. Avatud divisjonis tegi teisel päeval parima ringi Lassi Hakulinen (-10) ning tõusis kokkuvõttes jagama sellega kolmandat kohta. Liidriks tõusis Juho Parviainen, kelle tulemus kahe päeva peale kokku on -16. Teemu Nissinen on üks punkt maas. -13 peal on Pasi Koivu, Lassi Hakulinen, Ilari Tuoma ning sakslane Marvin Tetzel. Parima eesltasena tegi Markus Dvinjaninov tulemuseks -5 ning kokku on tal -4, olles sellega 26-ndal kohal hetkel. Silver Läti tulemus oli eile -1 (kokku +1) ning Martin Rotmeistril +1 (kokku 0). Mõlemad on hetkel 50% hulgas, kes pääsevad mängima ka neljandal viimasel päeval.

Head meelt teeb naiste divisjon. Suhteliselt kindlalt juhib Eveliina Salonen, kellel on kahe päeva peale kokku +5. Väga hea mänguga hoiab Kristin Tattar teist kohta. Kahe päeva peale on tulemus kokku +12. Vahe järgmistega on 4 punkti. +16 peal on Henna Blomroos. Anni Eesmaal on kahe päeva peale kokku +27 ning jagab üheksandat kohta tugeva šveitslase Natalie Holloköiga. Annil on reaalselt võimalik tõusta 6-nda koha peale hea mänguga.

Juunioritest tegi hea mängu Albert Tamm, kes kahe päeva kokkuvõttes on viiendal kohal tulemusega -2. Juhib Jasper Heino tulemusega -7. Teine on Riku Vink, -6 ning kolmas Väinö Mäkelä -5. Antero Noore tulemus on +6 ning Karl Aaron Sikka tulemus +12.

Masters divisjonis jätkub rootslaste valitsemine. Esimesel kohal on kahe päeva kokkuvõttes Kristian Bengtsson tulemusega -8. -6 peal on Anders Swärd ning kolmas on -1-ga Jonas Hälleblad. Kolmandat kohta jahivad ka soomlased Toni Asikainen (0) ning valitsev Euroopa meister Ville Piippo(+1). Markko Kivil on kahe päeva peale kokku +17 ning Raimo Kimmelil +18. Mõlemad peavad natuke pingutama, et ka neljandal päeval võistlema saada.

Naiste masters divisjonis on Maie-Ly Pihusel kahe päeva kokkuvõttes lõpptulemuseks +38. Juhib norrakas Lydie Helgren (+23).

Grandmasters divisjonis tegi Vahur Roht teisel päeval parema tulemuse kui esimesel ning kokku on tal nüüd +30. Juhib soomlane Kari Vesala -2-ga.

Senior grandmasters divisjonis on Paul Kustalal kahe päeva tulemuseks kokku +37.

Lõppskooridega saab tutvuda http://skoorin.com/s/?u=scorecard_edgc2016&ID=327850&view=round2

Kolmas ring mängitakse reedel ning kuuldavasti on ka ilm parem kui neljapäeval.

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: