Valgjärve discgolfi raja taastamine

Nagu paljud on kursis, siis räsis ilm väga tugevalt Valgjärve discgolfi rada. Seoses sellega toome ära Valgjärve raja hooldajate pöördumise.

Kõigepealt suured tänud kõikidele nendele inimestele kes on oma toetust avaldanud ja tahavad aidata. Me lihtsalt ei ole kõikidele jõudnud veel vastata. Tänud veelkord 🙂

Hetkel oleme kahjustused üle vaadanud ja peame tõdema, et seis on nukker. Sellegi poolest oleme asunud kohe tegutsema. Täna me ei saa kindlasti öelda, et me suudame selle kuu ajaga, mis Valgjärve Open 2016 võistluseni aega on jäänud, raja taastada. Aga me lubame, et me vähemalt proovime…

Spetsialistide hinnangul on seis pargis kohati selline, et puhtalt vabatahtliku inimtööjõuga seda puhastada ja korrastada ei ole võimalik. Vaja läheb proffesionaalseid töölisi ja masinaid. Kindlasti saaksid aga kõik vabatahtlikud koos meiega rajale appi tulla (täpsema info selle kohta postitame kui läheb reaalseks tegevuseks).
Tänase seisuga kulub pargi taastamiseks (kaasates metsatöömasinaid ja proffesinaalseid töölisi) hinnanguliselt 7000-10000€. Hetkel me veel ei tea täpselt, kui palju me suudame ise selleks leida. Mõne päevaga on Facebookis tehtud palju häid algatusi aitamaks taastada Valgjärve discgolfi parki. Seega teeksin üleskutse kõigile inimestele ja ettevõtetele, kes tahavad ja saaksid aidata rahaliselt – saate seda teha annetusena meie MTÜ arveldusarvele:

MTÜ Valgjärve Vabatahtlik Päästeselts
IBAN: EE642200221056966223
Selgitus: Annetus

NB! Me garanteerime, et iga annetatud sent läheb 100% pargi taastamisse!

Kindlasti võib seda algatust jagada oma sõpradega. Samuti hoiame Teid kursis toimuvaga ja anname arengutest teada.

MTÜ Valgjärve Vabatahtlik Päästeselts

Posted in Uncategorized
%d bloggers like this: