„Coolbetil on ülimalt hea meel lüüa käed spordiala ja alaliiduga, kes aasta-aastalt muljetavaldavaid kasvunumbreid näitab. Kui Discgolfi Liit 2014. aastal loodi, oli harrastajate hulk Eestis mõne tuhande kandis. Nüüd, kümme aasta aastat hiljem, küündib discgolfi mängijate hulk kodumaal aga juba mitmekümne tuhandeni. Siin on kahtlemata suur roll olnud aktiivsel discgolfi kogukonnal, kes on viimastel aastatel toonud Eestisse ka mitmeid tippvõistlusi. Seega leidsimegi, et discgolf on suurepärane ala, mille arengule õlg alla panna,” kommenteeris Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla.

“Coolbeti otsus EDGL-i toetada on märgilise tähendusega, tähistamaks antud spordiala järgmise arengutaseme algust. Harrastajate arvudes on discgolf selgelt nišiala mastaabist välja kasvanud ning nüüd on aeg, et kõik muu professionaalse spordi juurde käiv järgi jõuaks. Tänu Coolbeti toetusele on EDGLil võimalik alustada strateegiaga, mille eesmärgiks on saada Euroopa peamiseks discgolfialaseks teabekeskuseks. See tähendab parimaid treenereid ja koolitusi, kõige kvaliteetsemaid võistluseid, jätkusuutlikku noorte arendamise struktuuri ning discgolfarite ühiskondlikku positisooni liikumisharrastuse ja tippspordi eesrindlike propageerijatena,” kommenteeris koostööd Eesti Discgolfi Liidu peasekretär Hristo Neiland.

Eesti Discgolfi Liit on kiirelt kasvav spordiorganisatsioon, mis on pühendunud discgolfi populariseerimisele ja arendamisele Eestis. Discgolf on muutunud üheks suurimaks spordialaks, kus harrastajate arv küündib ligi 30 000-ni ning 220 discgolfiparki on ruutkilomeetrite suhte poolest maailmas esimesel kohal. Liidu eesmärk on propageerida aktiivset eluviisi, arendada discgolfi kogukonda, edendada nii harrastus- kui ka tippsporti koostöös Eesti Olümpiakomiteega ning korraldada erineval tasemel võistlusi.

Coolbeti näol on tegu on eestimaise hasartmänguettevõttega, mis pakub hetkel tööd rohkem kui 350 inimesele. Enamik neist töötavad ettevõtte peakontoris Tallinnas. Lisaks spordiennustuse tootele pakub Coolbet oma klientidele võimalust mängida ka pokkerit ja kasiinomänge. Coolbet tegutseb hetkel kümnes riigis – Eesti, Soome, Rootsi, Norra, Island, Kanada, Tšiili, Peruu, Ecuador ning Mehhiko. Ühtekokku on Coolbetiga liitunud ligi poolteist miljonit klienti.

http://www.coolbet.com

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: