Veidi enam kui nädala pärast toimuvad Sportland Kõrvemaa ja Buen Kiiu radadel Eesti harrastajate meistrivõistlused discgolfis. Kui veel mõtled, kas EHMV või ka mõni teine suurem discgolfivõistlus on ikka sinu jaoks, siis ehk on siin mõni mõte, mis seda kaalukaussi sinu jaoks liigutab.

  1. Suuremal võistlusel osalemine on ütlemata väärtuslik kogemus, nii füüsiline kui vaimne. Enda võistlusolukorras proovilepanek aitab parendada sinu sooritusi tulevikus. Lisaks on see hea koht, kus teistega kogemusi jagada ning nippe-mõtteid kõrva taha panna.
  2. Eesti discgolfi kogukond on tõesti sõbralik ja toetav ning harrastajate meistrikatel osalemine on hea võimalus olla osa sellest kogukonnast. Rõõmsaid nägusid ja häid sõnu leidub siin iga nurga peal!
  3. Pea 400 mängijat üle Eesti on kindel võimalus rajalt uusi sõpru ja mängukaaslasi leida. Ja juba tuttavatele nägudele tagasihoidliku “Tere!” asemel järjest julgemalt “Hei!” hõigata.
  4. Võistlusolukord toob endaga kaasa ka adrenaliini ja põnevust, mis tagantjärele hea tunde tekitab ning ehk isegi võistlusolukorras teisiti käituma sunnib. Põnevust võib kogeda ka mängu jälgides, kuid ise selles möllus sees olles on see midagi hoopis muud.
  5. Lisaks sellele, et lähed võistlema Eesti harrastajate meistritiitli nimel, on võistlusel osalemine juba tunnustus omaette. Oled olnud osa millestki suurest ja ägedast ning end arvestatava hulga mängijate kõrval proovile pannud.
  6. Võistlustel osalemisega kaasnevad ka isiklikud eesmärgid ja saavutused. On see ehk sinu üks suurem proovilepanek see aasta? Võtad eesmärgiks mängida targalt? EHMV mängitakse kolmel päeval, mis annab häid võimalusi vahekokkuvõteteks ja uuteks proovilepanekuteks.
  7. Rajal saavad kokku nii mitmed head ja ägedad mängijad üle Eesti, mis loob mõnusalt inspireeriva atmosfääri. Sul on hea võimalus jälgida teiste mängu, vahetult suhelda mitmete erinevate mängijatega ja lihtsalt nautida selles mullis olemist.
  8. Meeldejääv kogemus ja emotsioonid – see kõik võib alguses tunduda hirmutav, aga pärast jääb sisse ikkagi meeletult hea “ma tegin selle ära” tunne.
  9. EHMV on hea võimalus olla osa millestki suuremasttoetada discgolfi arengut ja positiivset mängukultuuri.
  10. Saad nautida suurepäraseid Sportland Kõrvemaa ja Buen Kiiu radasid, mis pakuvad parajalt väljakutseid ja parajalt võimalusi.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: