Tutvustame Tiiaja saatejuhti Markus Dvinjaninovit – Dvinjaninov ja discgolf – räägi lähemalt sellest “kokku-ja-lahku” suhtest?

Eks nad on tegelikult koguaeg suhtes olnud, lihtsalt vahepeal on selle suhte “distants” väiksem ja teinekord pikem. Nimetame seda siis ehk pigem kaugsuhteks, millel on omad kuumad ning paratamatult ka jahedamad hetked.

Tiiaeg, Eesti Discgolfi Liidu podcast, teine tulemine – mida ootame, mis on gameplan?

Plaan on teha mahlakaid ning tunnetest nõretavaid podcasti saateid, kust ei puudu nii valusad küsimused, kui ka magusad vastused! Lisaks proovime jõuda kõigi osalistega lendavate taldrikute sisemaailmasse ja kaevata välja sealt peidetud ning unustatud aarded minevikust ja tulevikust!

Lõpetuseks, räägi üks vahva meenutus Eesti discgolfist

Minu discgolfi ajaarvamine algab aastatest 2013-2014. Lisaks on aasta 2014 millegi pärast läinud Eesti Dicgolfi ajalukku ka ühe küllaltki naljaka trendiga. Nimelt kandsid tol aastal nii tuntumad, kui ka vähem tuntumad mehed millegi pärast disci mängides kõrgeid sokke või nagu kutsutakse neid ka jalgpallimaailmas – kedrasid. Miks seda aga tehti või mille vastu sellega üritati võidelda – ma ei tea seda siiani, kuid ka mina oli üks neist, kellest võib leida internetiavarustes videoid, just täpselt sellist varustust kandmas.

Õnneks siiski see ilus trend vaibus ning mängijad said aru, et kõrged alla põlve pikkused sokid, need ei muuda sind paremaks mängijaks, ega ei aita ka nõgeste vastu, kui jälle fairwaylt väljas oled!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: