Kiiu park tähistab järgmisel aastal oma kümnendat juubelit – 2015. aasta augustil avati see 9-korvilisena. Tänasel päeval on seal 18-korviline park, kus 27.-28. aprillil toimub EDGL-i PRO karikasarja teine etapp. Registreerinute nimekirjast leiame juba tegijad nagu Rasmus Metsamaa, Hannes Kurn, Mauri Villmann, Teele Toomsalu, Kaire Tekku, Keiti Tätte ja paljud teised, seega oodata võib kõva madistamist. 

Raja haldaja Heinar Hurt ütleb, et nemad võtavad kõiki võistlusi võrdselt ja rada valmistatakse alati korralikult ette, hoolimata sellest, kas peale tuleb meistrivõistlus, karikasari või nädalamäng. Pargi hoolduse juurde kuulub näiteks platsi niitmine, trimmerdamine, metsa korrastamine ja palju muudki. Hetkel on palju tööd pargi metsaosas, kus tuleb likvideerida talvest jäänud lume- ja tuulekahjustusi. “Töö käib seniks, kuni loodusele enam vastu ei saa”, võtab Hurt olukorra kokku.

Kui Hurdalt uurida, milline on tema lemmikrada, on vastus lihtne. “Kümnes, sest see on senini minu ainus HIO rada Kiiul.” Eks ole näha, kas ka karikasarja raames Buen Kiiu Pargis mõnda holarit näeme või mitte, aga põnev nädalavahetus tuleb see kindlasti!

Pileti Kiiu etapile saad osta Piletikeskusest, juhendi leiad Discgolfmetrixist, lisainfot EDGL-i kodulehelt.  

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: