Sportland ja Eesti Discgolfi Liit kutsuvad kõiki laupäeval, 1. oktoobril Kõrvemaale – päev täis discgolfi –, kus toimub EDGL harrastajate karikasarja 2022. aasta finaaliheitlus, aga ka teisi põnevaid tegevusi nii discgolfimängijatele kui lastega peredele.

Päevakava

Kell 10 alustavad superfinaali koha nimel võistlust 16 MA2 ja MA3 ning 8 MA4, FA2, FP40 ja MJ18 divisjoni mängijat. Raja peal võib jälgida harrastajate paremiku mänguoskusi, ent samal ajal võib minna hoopis ise võistlustulle. Harrastajate rajal toimub Sportland Kõrvemaa Side Play, auhinnad paneb välja Sportland. Info ja registreerimine >

Kell 14, peale tunniajast lõunapausi algab karikasarja superfinaal. Ka sel ajal võib võistlejatega kaasa jalutada või õppida hoopis kasulikke nippe discgolfist, sest kell 14.30 hakkavad näpunäiteid jagama discgolfi asjatundjad. Koolitajatena on lubanud kohale tulla Kaidi Allsalu, Oscar Tirman ja Raimo Kimmel. Ole sa alustaja või edasijõudnud, registreeri kohe, kohtade arv on piiratud! Info ja registreerimine >

Kell 16 toimub Sportland HIO Challenge. Esimesele, kes ketta ühe viskega korvi lennutab, kingib Sportland 100 € poekrediiti.

Lastele on terve päeva vältel avatud ronimine madalseikluspargis, joonistussein, discgolf, footpool, korvpall ning instruktori juhendamisel (kell 11-13) ka vibulaskmine harjutusalal.

Tule ja liigu koos sõprade, pere, Sportlandi ja Eesti Discgolfi Liiduga!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: