Erinevate Tubade Klubi loob eklektilise atmosfääri, kus punane vaip kohtub kalamajaliku taasleitud vanaga. See on koht, kus sättida end mõnusale sofale, nautida snäkki ja mullijooki ning olla kohal aasta discgolfisündmusel. See on võimalus näha meie parimaid mängijaid saamas tunnustatud eduka aasta eest, kohtuda vanade sõpradega ning elada kaasa meeleolukale Rooside Sõjale.

Rooside Sõda 2022 Gala Edition on omamoodi Champs vs Chumps – ühes meeskonnas on aasta parimate nominendid ning teine meeskond moodustatakse kohapeal kõigi loosipileti ostnute vahel. Mäng käib tavapärasel viisil – enim punkte kogunud meeskond pääseb finaali, et mängida välja lõppauhind.

Kui finaali pääseb Chumps meeskond ning kogub populaarsete vastustega kokku 200 punkti, saavad kõik meeskonna liikmed tasuta pääsme enda jaoks sobivale EDGL Karikasarja etapile. Kui populaarsemaid vastuseid ja 200 punkti kokku koguda ei õnnestu, saavad kõik meeskonna liikmed 15-eurose EDGLi kinkekaardi.

Kui finaali pääseb Champs meeskond, annetab EDGL võidu korral punktidega võrdse summa Eesti enneaegsete laste toetusfondi.

Kuidas mängust osa saada?

Soeta lisaks tavapiletile loosipilet, mille ostnute vahel loosime kohapeal Rooside Sõja Chumps neljaliikmelise meeskonna.

  • Tavapilet: 15 €
  • Loosipilet: 5 €

Hangi oma piletid Fienta piletimüügikeskkonnast >

Dresscode: red carpet*

Õhtut juhib Markus Dvinjaninov.

Avatud on baar.

Auhinnagalalt toimub otseülekanne, milles edastatakse autasustamise tseremoonia ning president Timo Juursalu kõne ja vaated aastale 2022.

Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus

Rohkem infot Facebookis >

* Erinevate Tubade Klubi kodukord näeb ette sisejalatsite kasutamist. Lubatud on oma vahetusjalanõud (naistel ka kontsakingad). Kohapealsest garderoobist saavad külastajad valida endale sobiva suurusega puhtad toasussid.

Vaata 2018. aasta gala kokkuvõtet

Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: