Kui piduliku auhinnagala korraldamine ei tule praegustes oludes kõne alla, siis nädalavahetusel toimunud koondise laager andis hea võimaluse anda üle tunnustused 2020. aasta parimatele. Laupäeva õhtul kuulutas president Timo Juursalu välja Eesti discgolfi parimate auhinna saajad.

Aasta 2020 parima naissportlase auhinna pälvis Kristin Tattar. “Ma olen vist igal aastal saanud selle auhinna, kuidagi on nii hästi läinud. Ma muidugi tahan, et see jätkuks, aga ma näen, et meil on nii palju tublisid teisi naisi, kes koguaeg kuklasse hingavad ja mul on hea meel selle üle,” tunnustas Kristin omalt poolt ka teisi naismängijaid.

Parima meessportlase tunnustuse pälvis Albert Tamm, kes ühines tunnustuste üleandmise ajaks veebi vahendusel. Põgusalt viis ta meid kurssi oma praeguse eluga Prantsusmaal. Nähtavasti ei ole kohalikud väga hästi spordialaga kursis ja alatasa tullakse küsima, millega tegu. Tamme sõnul saab nii enda olemasoleva keeleoskuse kui Google Translate’i abiga asjad ära selgitatud küll.

Aasta parim noor sportlane 2020 on Mathias Villota, kes tänusõnades kõigi tublidusele viitas.

Aasta parim seeniorsportlane 2020 on Raimo Kimmel. “Alles kolmas,” naljatles ta oma tänusõnades.

Aasta parima võistluse tunnustuse sai Baltic Disc Golf Championships Alutaguse Open 2020 Sponsored by Innova Champion Discs. “Koos Rene Mengeliga võistlusi teha on alati meeldiv ja Margo Peters kindlasti aitas kõvasti kaasa. Ma loodan, et kõigile meeldis võistlus, mis on kõige tähtsam. Ja eriti tore, et võidud jäid koju,” ütles Juursalu võistluse eestvedajana tunnustust vastu võttes.

Kui auhindade saajaid valisid liidu juhatus ja liikmesklubid, siis eraldi soovib juhatus anda veel ühe auhinna. Juursalu ütles piirangutele viidates, et paraku laagris selle üleandmist teha ei saanud, kuid lisas: “Ja võibolla nii väikse rahva ees ei olekski seda mõistlik teha, sest sellel aastal valiti suure panuse eest Eesti discgolfi arendamisel auhinna saajaks selline mees nagu Rein Rotmeister. Selle üleandmise jätame natuke suurema ürituse jaoks – kutsume ta Eesti Meistrivõistlused Discgolfis 2021 finaalpäevale ja enne autasustamist anname selle talle üle.”

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: