Just nii – juba 18. märtsil kell 20:00 algab EDGL-i karikasarja PRO ja Coolbet AM Jõulumäe etapi esimene registreerimisvoor. Miks just Jõulumäe? Sest suvepealinna lähedus annab märku ka tervisekeskuse metsades ja lumi kipub seal sulama kiiremini, kui mõnes muus Eesti paigas. Lisaks mahutab Jõulumäe nii PRO kui AM mängijad ja saab kaks kärbest ühe löögiga rajale saata.

Et eelmisest hooajast on omajagu aega möödas ja muudatusigi tehtud, räägime esimese etapi eel olulise info läbi.

Coolbet karikasari AM 2024

Harrastajad mängivad 2×18 korvi Jõulumäe Punasel rajal, kaks ringi ühel päeval. Laupäeval, 13. aprillil mängivad divisjonid MA3; MJ15; MP60+; FP50+; FJ18 ja pühapäeval, 14. aprillil MA2; FA2; MJ18 ja MP50+. Osalustasu saab maksta Piletikeskuses, eraldi muudes keskkondades registreerima ei pea. Osalustasu harrastajatele on 40€, EDGL litsentsita 55€. Kui litsentsi veel pole, aga soov on, siis ka selle saad osta Piletikeskusest.

Divisjonide registreerimistingimused ja juhendi leiad Disc Golf Metrixist.

EDGL karikasari PRO 2024

PRO divisjonides mängitakse 2×18 korvi Jõulumäe Kollasel rajal, üks ring päevas. Osalustasu saab maksta Piletikeskuses, eraldi muudes keskkondades registreerima ei pea. Osalustasu harrastajatele on 50€, EDGL litsentsita 65€. Kui litsentsi veel pole, aga soov on, siis ka selle saad osta Piletikeskusest.

Divisjonide registreerimistingimused ja juhendi leiad Disc Golf Metrixist.

Rajal näeme!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: