Eesti Discgolfi Liit on oma esimesed kuus aastat pühendanud vundamendi ladumisele ning koos klubide ja teiste aktiivsete eestvedajatega võime täna olla uhked suure ja fantastilise mängijaskonna üle. Kuid aeg on vaadata tulevikku ja hakata täitma järgmist eesmärki — tõsta ala tõsiseltvõetavust spordimaailmas.

Iga kõrgetasemelise spordivõistluse korraldamine nõuab kandvat finantspinnast, millesse saavad panustada nii mängijad, spordialaliit kui sponsorid. Ja just viimastele on EDGL parasjagu koostamas ettepanekuid koostööks, sest soovime, et võistluste korralduskulusid ei peaks katma mängijate osalustasud. Kuid Eesti on väike ja konkurents koostööpartnerite tähelepanu võitmiseks suur. Olulist rolli selles kannab spordiregister, mis koondab enda alla Eestis tegutsevad spordialad ja sportlased. Vaadates aga discgolfi esindavate klubide arvu selles, leiame vaid viiendiku toimivatest klubidest. Oma firmamärgi kandepinda hindavad koostööpartnerid aga just selle arvu järgi, mistõttu võiks olla iga mängija südameasi liituda klubiga ja iga klubi südameasi lisada end spordiregistrisse.

Alates sellest aastast on EDGLi egiidi all toimuvate võistluste lisaosalustasu klubitutele mängijatele ja EDGLi passiivsetele liikmetele 10€ (kümme eurot). Aktiivset liikmelisust võimaldab klubi EDGLi liikmeks olemine, seega julgustame mängijaid uurima oma klubi staatust Liidus.

Iga panus on investeering armastatud spordiala arengusse!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Tundub, et uudiskirjaga liitumine õnnestus, aitähh!
Midagi läks valesti, proovid uuesti?

Loe lisaks ka: