Eesti Discgolfi Liit pühendas esimesed kuus aastat vundamendi ladumisele ning koos klubide ja aktiivsete eestvedajatega võime praegu olla uhked suure ja fantastilise mängijaskonna üle. Kuid aeg on hakata täitma järgmist eesmärki — tõsta ala tõsiseltvõetavust spordimaailmas.

Iga kõrgetasemelise spordivõistluse korraldamine nõuab kandvat finantspinnast, millesse saavad panustada nii mängijad, spordialaliit kui sponsorid. Koostöö viimastega on EDGLi selle aasta peamine eesmärk, kuid oluline on kõigi panus.

Eesti on väike ja konkurents toetajate tähelepanu võitmiseks suur. Olulist rolli selles kannab spordiregister, mis kajastab harrastajate arvu ja sellest tulenevat toetajate hinnangut potentsiaalile suurendada oma firmamärgi kandepinda. Iga mängija südameasi on liituda klubiga ning iga klubi südameasi on lisada end spordiregistrisse, kus on praegu esindatud vaid viiendik toimivatest ühendustest.

Motiveeriva otsusena rakendub käesolevast aastast EDGLi egiidi all toimuvate võistluste lisaosalustasu klubitutele mängijatele ja EDGLi passiivsetele liikmetele 10 eurot. Aktiivset liikmelisust võimaldab EDGLi liikmesklubi liikmeks olemine.

Iga panus on investeering armastatud spordiala arengusse!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: