Eesti Discgolfi Liidu ülskoosolek valis 24. oktoobril uue presidendi ning juhatuse. Järgmised viis aastat jätkuvad president Timo Juursalu juhtimisel. Juhatusse kuuluvad Merje Põder, Rainer Lipand, Marko Saviauk ja Margo Peters.

Viiruse leviku tõttu kevadest sügisesse lükkunud üldkoosolek peeti Pärnus, Strand SPA & Konverentsihotellis. Esindatud oli 19 liikmesklubi, kelle hääled jagunesid ülekaalukalt kõigi kandidaatide poolt. President Rein Rotmeister andis pidulikult juhtimise üle ning tänas kõiki kolleege, kes läbi aastate vabatahtlikkuse alusel ala arendamisele kaasa on aidanud.

“President peab endast andma rohkem kui tal on. Vähemalt mina andsin, andsin oma teadmised, andsin oma hingerahu ja andsin oma südame!” ütles äsja ametiaja lõpetanud liidu president Rein Rotmeister. Kuid aukartust äratav töökohustus ei olnud ainus, mille ta oma mantlipärijale jättis. “Olgu täna kinnitatud arengukava heaks suuniseks ja abimeheks uuele presidendile, see on hea arengukava. Ning et seda arengukava edukalt ellu viia, ei anna ma Liitu üle tühjade kätega, vaid heas seisus Liidu, mille pangakontol on kaasavarana 25 000 eurot.”

Timo Juursalu tänas kõiki talle osutatud au ja usalduse eest. “Tegu on suure vastutusega ja otsus ei ole tulnud kergelt,” kirjeldas ta viimase hetkeni kestnud kaalumisprotsessi. “Aga lõpuks ma leidsin, et minus on seda tahet. Discgolf on olnud väga suur osa minu elust ja ma tahan proovida anda discgolfile rohkem, kui mul on.”

Timo Juursalu on olnud Eesti Discgolfi Liidu spordi-tehnilise komisjoni liige ja esimees. Ta on olnud nii kaasalöövaks kui ka eestvedavaks jõuks mitme kohaliku ja rahvusvahelise suurvõistluse korraldamises.

Vasakult: Timo Juursalu, Rein Rotmeister

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: