Eesti discgolfi rahvuskoondise väga edukas esinemine Euroopa Meistrivõistlustel ei oleks saanud võimalikuks ilma meie toetajateta.

Sportland, Nike, Fifaa ja Are Altraja! Eesti koondise vorm oli kaheldamatult üks silmapaistvamaid koondiste vorme EM-l ja seda juba kolmandat tsüklit järjest. Suur tänu Are , loodame jätkuvale pikaajalisele koostööle ning soovime edu Sinu ettevõtmistele!

Eesti Kultuurkapital – Kehakultuuri ja Spordi sihtkapital. Täname Kultuurkapitali, kes eraldas 2000 EUR-i katmaks meie rahvuskoondise kulusid Horvaatias, loodetavasti meie viljakas koostöö jätkub ning teeme koos veel mitmeid projekte.

Eesti discgolfi kogukond – te olite imelised! Te kogusite nädalamängudega kokku usukumatud 2199 EUR-i, sellest oli meeletu abi. Eesti discgolfi kogukond on äge punt! Aitäh teile Hiiumaa, DG Academy ja Pärnu, Helsingi, Saku, Tapa, Kiiu, Nõmme, Valtu, Järva-Jaani, Heinar Hurt, Jõgeva vahva discirahvas, Annikoru ja muidugi Viljandi Ketas, kes panustas 663 EUR-ga!

AS B-Plast toetas personaalselt Kasper Pisa 500 EUR-ga, OÜ Täpne Käsi (Margus Luntsi vedamisel) toetas koondist 100 EUR-ga.

Läbi Stardipaik.ee toetasid koondist: Eno Juul, Aile Orgla, Kristjan Liiv, Karel Kõrm, Valdis Toomast, Philip Klaar, Veikko Küttner, Mark Mööl, Kaijo Haavistu, Kristjan Jägel, Maret Tamm, Anne Rätsep, Mikk Vaaks, Tarmo Märtson.

Eesti Discgolfi Liit ja rahvuskoondis on väga tänulik kõikidele toetajatele. Meie koondislased ja Eesti discgolf tervikuna on astunud pika sammu edasi meie dg arengus ning see kõik ei oleks saanud teoks ilma teie toetuseta.

Sügava kummardusega teie ees:

Rein Rotmeister

 

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: