AS Värska Vesi on olnud Eesti joogimaastikul silmapaistev juba aastast 1973, esitledes end mitmete kaubamärkidega, nagu Värska Originaal, Värska Naturaal, Värska Vurtsvasser, Värska Naturaal Plus ja Energy Well. Tuntud oma kvaliteetse loodusliku mineraalvee poolest, seab Värska eesmärgiks olla eelistatuim valik nii mineraalvee kui ka mineraalvee põhiste tervislike toodete turul.

Daisi Tann, AS Värska Originaali esindaja, väljendas rõõmu koostöö üle: “AS Värska Originaalil on heameel teha koostööd Eesti Discgolfi Liiduga ja anda seeläbi oma panus noorte sportlaste toetuseks. Pärast pikka võistluspäeva või intensiivset treeningut on uus energiavesi Energy Well vajalik turgutus vitamiinide ja loodusliku mineraalveega igale sportlasele.”

EDGL-i juhatuse liige Silver Leetma lisas: “Värska Originaal on legendaarne bränd, mille toetuse üle on ainult hea meel. Rõõm on tõdeda, et koostöö jätkub ning kõik mängijad saavad sellest osa.”

Joogipartnerlus AS Värska Originaali ja Energy Welliga toob kaasa uusi põnevaid võimalusi discgolfi kogukonna ja spordi arendamiseks. Vaata lähemalt: www.varskavesi.ee

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: