Eesti jaoks niigi oluline taasiseseisvumise aastapäev sai discgolfi plaanis uue mõõtme, mil Horvaatiasse saadetud koondis sini-must-valge trikoloori võimsalt poodiumi kõrgeimale astmele kandis. Paarismängus näitasid tõeliselt kõrget taset Mathias Villota ja Kaidi Allsalu ning Anneli Tõugjas-Männiste ja Kristjan Solodov. Üksikmängus domineerisid vastast Henar Ruudna.

Koondise kapten Siim Ühtid kiitis meeskonda tervikuna. “Meie suurim tugevus oli väga hästi komplekteeritud võistkond. Sellise võistkonna kapten on au olla,” sõnas ta.

Ootasime, et saaks paremini kui eelmine kord – pronks ja Eesti riigi püha päev kokku ei käi, selle tegi meie tiim selgeks – Eesti on kullakarva nii suures pildis kui discgolfi plaanis!

Sügav kummardus koondise liikmetele individuaalse ja paarismängu panuse eest – Rasmus Metsamaa, Mauri Villmann, Mathias Villota, Henar Ruudna, Kristjan Solodov, Marko Narits, Anneli Tõugjas-Männiste, Kaidi Allsalu, Kristi Unt. Suurimad tänud kaptenile Siim Ühtid, kes jõudis sportlasi kohapeal tüürida ja ka meid siinpool kursis hoida. Vaata finaali otseülekannet Ruudna, Villota ja Allsalu mängust siin >

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: