EM 2020 registreerumine käib täie hooga. Juba on andnud oma nõusoleku Eestit esindada meie raskekahurvägi Albert Tamm, Silver Lätt ja Kristin Tattar. Lisaks on individuaalse kutse saanud ka Karita Vinni (FJ18) ja Eve Jänes (FP50). Samuti on oma “jah” sõna öelnud meie valitsevad Eesti Meistrid Madli Vaht, Margit Viilep, Kristjan Solodov ja Mathias Villota.

Aga koondises on veel kohti, mis vajavad täitmist. MPO divisjonis on meil kolm, FPO divisjonis kaks ning MJ18, MP40 ja FP40 divisjonides igas ühes üks koondise koht. Seega otsin ma veel kokku kaheksat koondislast. Koostöös EDGL juhatusega leidsime, et kuivõrd viimane tärmin nimetada koondislane on august 2020, siis paneme nimekirja lõplikult lukku peale 9. juunit toimuvat PDGA reitingute uuendust. See annab võimaluse hooaega hästi alustanud mängijal püüda koondises kohta, sest erinevaid võistluseid on toimumas mitmeid, kus ennast näidata. Loomulikult lähtume ka EDGL poolt koostatavast koondise pingerea tabelist https://discgolfiliit.ee/wp-content/uploads/2019/11/Koondise-moodustamise-reglement-231019.pdf

Seega hoogsat võistlushooaja algust kõigile ning eriti neile, kes soovivad esindada Eestit 2020 Euroopa Meistrivõistlustel Tšehhis.

Raimo Kimmel

EM 2020 koondise kapten

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: