Teine võistluspäev Hiiumaal toimus Pühalepa rajal. See tähendab, et fairway’d läksid kitsamaks ja takistused teel püsimisega eksimise korral tihedamaks. Ilm püsis eilsega üsna sarnane, kuid vastupidises järjekorras oli hommik pigem vähese sajuga ja nagu kiuste hakkas kallama just MPO rajalemineku ajal. Elagu naised!?

MPO-ga alustamegi ja üsna varakult peale starti hakkas kolmekordne meister Albert Tamm oma mängu näitama. Päeva lõpus näitab tulemustabel talle esikohta üheksa viskega alla pari’i. See tähendab viieviskelist edumaad jälitaja Mauri Villmanni ees, kes eelmisel aastal juhtis kogu field’i tervelt kolm päeva. Kolmanda koha peal jagelevad Siim Sinikalda ja Asko Krais tulemusega -3. Esimese päeva liider Ott Šeffer platseerus täna viiendale kohale.

Naiste avatud divisjoni liidripositsioon ei muutunud – Keiti Tätte suurendas edumaad jälitajate ees veelgi, jättes Tattari 12 viske kaugusele. Tulemusega +14 tõusis kolmandaks Kaidi Allsalu.

MP40 divisjonis näitas ainsana miinust mänginuna head minekut Raimo Kimmel, kes koondtulemusega +1 jagab esikohta Rait Saluriga. Kolmandaks tõusis +6 tulemusega Priit Randes, kellele järgneb ühe viske rohkem teinud Kristo Vallimäe. Eile esikohta jaganud Sten Paavo on tänastest liidritest seitsme viske kaugusel.

FP40 esikoht on ka tänase päeva lõpus Margit Viilepi käes ning seda lausa 13 viskega. Eile sama positsiooni jaganud Kaja Ets võttis tulemusega +35 sisse kolmanda koha. Teist kohta hoiab Etsi ühe viskega edestav Käthlin Keremäe ja võibolla ka ootuspäraselt, sest eelmisel aastal mängis ta siiski tiitlivõitja Viilepiga sama tulemuse. Otsustavaks sai tol korral ümbermängimine.

Mp50 divisjon pakkus samuti omajagu liikumist. Eilne liider Aivar Hunt on täna +17 tulemusega kolmandal kohal. Teda edestab ühe viskega Janek Võõbus ja 7 viskega Andres Ramst.

Mp60 hoiab jätkuvalt tugevat esikohta Jaanus Väljamäe, kelle koondtulemus on +22. Kary Pill on 11 viset tagapool teisel positsioonil. Harald Laidre puksis kolmandalt kohalt välja Ermi ning hoiab seda hetkel +39 tulemusega.

Kõik tulemused leiad metrix.live’st >

Teise võistluspäeva pildimaterjal Margit Kurvitsalt siin >

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: