EDGL Karikasari AM 2022 avaetapp möödus mõnusalt päikeselises kevadilmas. Teisel mängupäeval polnud väga tuultki ja see kajastus ka tulemustes. Rajalt võeti kolm eagle’it, meeste hot round oli 5 viset alla par’i ja ka naised võtsid juba birdie’sid. 

Naised olid ka ainsad, kes pidid kolmandat kohta ümber mängima. Võrdse tulemusega lõpetasid FA2 divisjonis Jaana Üksik ja Tiina Ollema. Mängu jätkati esimesel rajal, mis selgitas ka koha poodiumil. Poodiumil olid Helian Maivel (+28), Triinu-Liis Tõhk (+37) ja Tiina Ollema (+38). 

FP40 naistes võttis kindla võidu Margit Viilep tulemusega 37 üle par’i. Esimese päeva tulemusega oli ta rahul ja ütles, et vaid mõne eksimusega ring ilmselt tagas ka võidu. Teine päev oli veidi erinev . “Eks radade pikkused võtavad käe värisema ja siis ei tee pea ja käsi koostööd,” selgitas ta. “Teisel päeval oli eksimusi igas elemendis, aga ega ka konkurentidel neid palju vähem ei olnud.” 

Teise koha mängis omale +44 tulemusega Kairi Pisa. Kolmanda koha võitlusse suundusid võrdse tulemusega +53 Rea Lillemets ja Viktoria Kossenkova. Viimane läbis esimese raja puhtalt ning noppis koha poodiumil.

MA4 meeste poodiumil olid Peeter Kasin (+12), Meelis Pool (+15) ja Ragnar Adamson (+16).

MA2 parimad kolm olid Ivar Voksepp (-4), Sander Evisalu (-2) ja Reigo Mõts (+1). Voksepp ütles, et hooaja alguses võib selle tulemusega väga rahul olla. Raja vallutamise saladus olla tema sõnul fairway’l püsimine. “Rada on raske ja tuleb mõistusega mängida,” jagas ta tarku mõtteid.

Kõik tulemused siin >

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: