Eesti Discgolfi Liit
Eesti Discgolfi Liit

Sportland Paarismeistrivõistlused Discgolfis

Laaditakse üritused

Sportland Paarismeistrivõistlused toimuvad Ida-Virumaal, Mäetaguse ja Alutaguse radadel 16.-18. septembril. Toimub võistluspäev segapaaridele ja MA3 divisjonile ning kaks võistluspäeva FPO, FP40, MP0, MP40, MP50 ja MJ18 divisjonidele.

Juhend >

Formaat

  • Parim vise (best throw): Paarilised mängivad samast kohast, valides kahest viskekohast parima. Rada loetakse lõpetatuks, kui üks paarilistest on ketta korvi visanud.

  • Parim vise, kohandatud (modified best throw): Paarilised mängivad samast kohast, valides kahest viskekohast parima. Rada loetakse lõpetatuks, kui üks paarilistest on ketta korvi visanud. Kohandatud parima viske formaadis tehakse avavise kordamööda.

  • Halvim vise (tough throw): Paarilised mängivad samast kohast, milleks on kahest viskekohast halvim. Halvima viskekoha otsustavad ülejäänud mängijad puulis. Rada loetakse lõpetatuks, kui üks paarilistest on ketta korvi visanud.

  • Vaheldumisi vise (alternate throw): Paarilised mängivad kordamööda. Raja läbimisel visatakse kordamööda, kuni üks paarilistest on ketta korvi visanud.

Osalustasu

60 €, MA3 ja segapaarid 50 €, MJ18 30 €

Caddybookid