Eesti Discgolfi Liit
Eesti Discgolfi Liit

Nõmme Nädalavõistlus Talv 15/16

Laaditakse üritused

Korraldaja:                Nõmme discgolfiklubi Drive In
Toimumiskoht:                Nõmme Keen discgolfi park
Registreerumine:            www.skoorin.com (registreerida saab kolme päeva jooksul enne võistlust, soovitav tund ennem algust olla registreerunud)
Toimumisaeg:                10.10.2015 – 02.04.2016  laupäeva hommikuti 11.00 (koha peal lõppeb mängjate kirjapanek 10.45 – hilinejad võistlusele ei pääse)
Lisainfo:                    driveindg@gmail.com
OSALUSTASU –             Üks kolmest variandist:
4eur(ei märgi mobiiliga + holari pott)
3eur (märgin mobiiliga + holari pott)
2eur(Draiv IN liige, märgin mobiiliga + holari pott)
50 senti holaripotti on kohustuslik ja asendab talvisel hooajal CTP mängu. Märkimine mobiiliga tähendab registreerudes Skoorinis oma soovist mobiiliga märkida teada andmine ja rajal ka selleks valmis olemine.
Võistlusformaadid:
Mängitakse PDGA reeglite järgi üks 19 korvine ilma OB-edeta ring.
Võistlusklassid:        Eliit (Skoorini reiting võistluspäeval 850 või rohkem)
Harrastajad (Skoorini reiting võistluspäeval alla 849 või vähem)
Autasustakse Eliidi kahte parimat, parimat naist ja harrastajate kahte parimat. Auhinnafond on vähemalt 50% osavõtumaksudest. Drive IN toetab Skoorini kasutades tasulist versiooni ja hakkame ka toetama neid, kes talvisel ajal enne nädalavõistlust rada lumest ja jääst puhtaks teevad. Näitena 80 inimest, kus on 25 Drive In mängjat on auhinnad Eliidis 25 ja 15, Harrastajates 20 ja 10 ja Naistes 20.
Võrdsete tulemuste puhul jälgime esimesena holareid, siis eagleid, siis birdiesi, siis pare, siis boogeysi. Kui need kõik on võrdsed, siis loeb 19 raja tulemus. Kui see võrdne, siis 18 oma jne. Kui kõik on viske pealt võrdne läheb auhind jagamisele.
Lisamänguna sel hooajal on mäng holarile ehk kogutud summa läheb inimesele, kes ringil tiialalt esimese viskega ketta korvi saadab.  Kui ühel võistlusel hole-in-one jääb tegemata siirdub summa järgmisse nädalasse. Seal oleme asetanud piirangu, et 250 euro täitumisel hakkab uus pot kogunema ja korraga saab võita vaid 250 eurot.
Aprilli teisel laupäeval peetavale lõppvõistlusele saavad 16 parimat võistlejat mõlemast klassist  3 parima nädalavõistluse ringi alusel. Samuti TOP4 naised. Lõppvõistlus mängitakse augumängu play-off formaadis ehk et esimene asetus kohtub 16ndaga, teine 15ndaga jne kuni finaalini välja. Ja võitjad selgitatakse kõigis kolmes klassis. Auhinnad klasside esikolmikutele. Harrastajates osalevad lõppvõistlusel need, kes on osalenud enamus oma nädalavõistlustest Harrastajate klassis ja omavad 1.03.2016 Skoorini B reitingut alla 850.