Eesti Discgolfi Liit
Eesti Discgolfi Liit

Nõmme Suvi 2017 Nädalavõistlus.

Laaditakse üritused

Korraldaja:                             Nõmme discgolfiklubi Drive In

Toimumiskoht:                               Nõmme Keen discgolfi park

Registreerumine:                   www.skoorin.com (registreerida saab kahe päeva jooksul enne võistlust, soovitav tund ennem algust olla registreerunud)

Toimumisaeg:                                  18.05.2017 – 14.09.2016  neljapäeviti 18.30 /septembris algusega 18:00) – koha peal lõppeb mängjate kirjapanek 18.15 – hilinejad võistlusele ei pääse!

Lisainfo:                                           driveindg@gmail.com

          OSALUSTASU –                           Üks kolmest variandist:

4eur(ei märgi mobiiliga + holari pot)
3eur (märgin mobiiliga + holari pot)
2eur(Draiv IN liige, märgin mobiiliga + holari pot)

50 senti holaripotti on kohustuslik. Märkimine mobiiliga tähendab registreerudes Skoorinis oma soovist mobiiliga märkida teada andmine ja rajal ka selleks valmis olemine. Kui soovite kellegiga ühte gruppi saada, siis mõlemad peate lisama 1 euro. Rohkem kui 3 soovijat ühte gruppi mängima ei lase.

Võistlusformaadid:

Mängitakse PDGA reeglite järgi üks 19 korvine OB-edega ring.

Võistlusklassid:             Eliit (Skoorini reiting võistluspäeval 850 või rohkem)

                                             Harrastajad (Skoorini reiting võistluspäeval alla 849 või vähem)

     Naised

      Autasustakse Eliidi kahte parimat, parimat naist ja harrastajate kahte parimat.  Drive IN toetab Skoorini kasutades tasulist versiooni. Näitena 80 inimest, kus on 25 Drive In mängjat on auhinnad Eliidis 25 ja 15, Harrastajates 20 ja 10 ja Naistes 20.

   Võrdsete tulemuste puhul jälgime esimesena holareid, siis eagleid, siis birdiesi, siis pare, siis boogeysi. Kui need kõik on võrdsed, siis loeb 19 raja tulemus. Kui see võrdne, siis 18 oma jne. Kui kõik on viske pealt võrdne läheb auhind jagamisele.

Lisamänguna sel hooajal on mäng holarile ehk kogutud summa läheb inimesele, kes ringil tiialalt esimese viskega ketta korvi saadab.  Kui ühel võistlusel hole-in-one jääb tegemata siirdub summa järgmisse nädalasse. Seal oleme asetanud piirangu, et 250 euro täitumisel hakkab uus pot kogunema ja korraga saab võita vaid 250 eurot. Lisaks sellele toimuvad paar kordakuus tasuta sponsorite auhindadega ctp mängud.

Septembri neljandall laupäeval(23.09) peetavale lõppvõistlusele saavad 16 parimat võistlejat mõlemast klassist  3 parima nädalavõistluse ringi alusel. Samuti TOP8 naised. Lõppvõistlus mängitakse augumängu play-off formaadis ehk et esimene asetus kohtub 16ndaga, teine 15ndaga jne kuni finaalini välja. Ja võitjad selgitatakse kõigis kolmes klassis. Auhinnad klasside esikolmikutele. Harrastajates osalevad lõppvõistlusel need, kes on osalenud enamus oma nädalavõistlustest Harrastajate klassis ja omavad 15.09.2016 Skoorini B reitingut alla 850.    

Korraldajal on õigus teha muudatusi ajakavas!           

          Kõik mängjad on oodatud mõnusas õhkkonnas jõudu katsuma!