Möödunud nädalavahetusel toimus Murastes selle aasta viimane harrastajate karikasarja etapp. Ideaalsetes ilmastikuoludes näitasid parimat mängu:

FA2

🥇 Tiina Ollema (+2)
🥈 Karin Vahar (+5)
🥉 Karolin Roosipuu (+6)

MJ18

🥇 Kert Piirak (-15), ümbermängimine
🥈 Holder Rannu (-15), ümbermängimine
🥉 Björn Marrandi (-12)

MA4

🥇 Joel Haan (-2), ümbermängimine
🥈 Riigo Kärner (-2), ümbermängimine
🥉 Madis Veetamm (-2), ümbermängimine

MA3

🥇 Raido Galjaev (-15)
🥈 Kert Kukk (-14)
🥉 Raiko Heide (-13), ümbermängimine

Palju õnne! Kõik tulemused >

Suur tänu Muraste etapi toetajatele  Harku Vald ja Cramo

Etapp pani paika lõplikud positsioonid hooaja üldpingereas. Vaata tabelit siin >

Oodata jääb vaid finaali ning teha veel viimased pingutused, et oma mängutase selle hooaja parimani tõsta. Finaal toimub macth play formaadis 1. oktoobril Kõrvemaal ja selle kohta on esmane info võistluse all, vaata siit >

Match play tähendab, et senistele tulemuste põhjal moodustunud pingerea teatud positsioonidel mängijad pannakse n-ö mees mehe vastu võistlema ning kes väljub võitjana, on ka karikasarja selle hooaja üldvõitja. Ehkki formaat võib tunduda veidi nagu äkksurma meetod, tagavad seni hoolega kogutud punktid enda edu soosiva paarikombinatsiooni ning eraldi punktisüsteem kehtib ka kõigil korvidel. Juhtuda võib kõike ja seega ei tasu kellelgi loobuda ka juhul, kui paikned pingereas tagapool. Nagu öeldakse – mäng ei ole läbi enne, kui viimane ketas on korvis!

Kuidas osaleda?

Korraldaja avaldab mängijate nimekirja vastavalt pingereale 17. augustil. Oma osalemise kinnitamiseks kliki “muuda registreerimist”, vali vastava küsimuse juures Jah/Ei ning salvestada (“muuda”). Seda tuleb teha hiljemalt 24. augustil. Osalemist mitte kinnitanud ehk osalemisest loobunud mängijate asemele lisab korraldaja 26. augustiks järgmised mängijad pingereas, kes peavad oma osaluse kinnitama hiljemalt 31. augustil.

NB! Reitingud ei mõjuta finaalis osalemist. 

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: