Ilus ilm tõi kaasa ka ilusad tulemused. Näiteks FA2 divisjoni võitja Mariina Tellisaar (+4) mängis oma elu teise 900+ PDGA reitingupunktiga ringi. Naiste divisjoni teise koha karika teenis Kadri Akk (+12), kolmas koht läks ümbermängimisele. Järta discgolfipargi 1., 2. ja 18. rajal asusid madistama Regina Lukk (+17) ja Silja Madison (+17). Esimesed kaks rada olid väga tasavägised, võitja selgus lõpuks 18. rajal, kui Madison puti mööda pani, aga Lukk suutis ketta korvi saada.

MA3 divisjoni võitja Alex Kalde (-11) pani peale esimest, -2 skooriga ringi teise käigu sisse ja viskas 9 viset vähem kui par ette näeb. Esimesest tonnisest ringist jäi lahutama vaid üks reitingupunkt. Kui tahad kuulata, kuhu see punkt jäi, hüppa meie Instagrami ja vaata Karikasari ’24 highlightist järgi. MA3 divisjoni teise koha saavutas Edvinas Tamašauskas (-7), kolmanda Raido Kängsepp (-6).

MJ18 divisjonis oli poodiumikoht juba alustades kindlustatud, sest osalejaid oligi vaid kolm. Kõige paremini mängis juuniorpoiste divisjonis Keiro Burmeister (-14), teise koha sai Gregor Rande (-12), kolmanda Rasmus Paas (-8).

Ka juuniortüdrukuid esindas kolm mängijat. Neist edukaimad ringid pani kokku Carmen Sammelselg (+24), järgesid Kariina-Mia Tats (+27) ja Jonell Post (+31).

Teisel päeval astusid võistlustulle FP50, MP50, MP60 ja MA2 divisjonid. Alustame naistest – parima tulemuse mängis Margit Viilep (+11), teise koha saavutas Heidi Talumaa (+23), kolmanda Eve Maido (+24).

MP60 divisjoni võidu viis koju Jukka Suvela (+2), teise koha Ermo Veelain (+6), kolmanda Ilmar Nopri (+14).

MP50 divisjonis võidutses Priit Paenurm (-10), teiselt kohalt leidis end Gunnar Ersto (-6), kolmandalt Kaido Kuus (E).

MA2 mängijad tundsid, et päevas on veidi vähe põnevust ning Raido Galjaev (-10) ja Holger Rannu (-10) otsustasid esikoha välja selgitada ümbermängimise teel. Kui FA2 venitas ümbermängimise kolmekorviliseks, siis pühapäeval selgus võitja teisel korvil, kui Raido lähenemine läks pikaks ja ketas leidis tee mängualast välja. Seega esikohakarikaga sai koduteele asuda Holger, teisele poodiumiastmele astus Raido, kolmandale Karl Lilles (-9).

Sel korral saime välja anda ka hole-in-one’i auhinna, 3-päeva passi Euroopa Discgolfi Festivalile. Selle teenis välja Meelis Ellik, kes leidis ideaalse lennutee 10. korvil.

Ivo Krausi tehtud pildid leiat meie Flickrist.

Järgmine Coolbet harrastajate karikasarja etapp toimub Rakveres, 13.-14. juulil. Registreerimine algab 24. juunil. Nimi kirja ja Rakveres näeme!