Lausa nii tormiline, et Annikoru sai nautida hoiatuspasunat, sest äikesetormi tõttu jäi võistlus laupäeval pausile, mängijad said poolteist tundi hinge tõmmata. Või küüsi närida. Sõltus mängijast.

Enne kui asume tulemuste juurde, edastame erilised tänusõnad Margus Lepasaarele – Annikoru rada oli erakordselt heas seisukorras ja sobis ideaalselt karikasarja viimase etapi läbiviimiseks. Oleme väga rõõmsad, et selline rada Eestis olemas on!

Nüüd tulemuste juurde ja jätkame tormiliselt, sest MPO divisjonis jagus põnevust viimaste korvideni. Esimesel päeval -7 mänginud ja teist kohta jaganud Keiro Jõgisalu seisis terve pühapäevase ringi liidri kandadel, aga paraku ei suutnud siiski vahet tasa teha. Duellist väljus võitjana Mats-Eerik Tõhk (-16), teise koha saavutas Keiro Jõgisalu (-15), kolmanda Rasmus Metsamaa (-12).

FPO divisjonis võttis kindla võidu sel aastal väga head mängutaset näidanud Keiti Tätte (+2). Järgnesid Kersti Miller (+9) ja Birgit Vider (+11).

Foto: Kristjan Noormets

MP40 divisjonis pani pühapäeval teise käigu sisse Aivo Moorits (-9), visates 8 viset alla pari ja kindlustades sellega endale kindla võidu. Järgnesid Kristjan Solodov (-6) ja Rait Saluri (E).

FP40 võistlusklassis domineeris taaskord Kiiul ja Kõrvemaal võidukas olnud Triinu Orgla (+14), teise koha saavutas Marge Lätt (+22), kolmanda Tiiu Kull (+23).

Foto: Kristjan Noormets

Nagu ikka, soovime õnne kõikidele võitjatele ja täname kõiki sponsoreid – Coolbet, Sportland, Nike, Nick’s, Wienerberger, Värska Originaal.

Vaata ka esimese ja teise päeva fotogaleriid, autoriks Kristjan Noormets.

See, et karikasarja etapid on selleks aastaks läbi, saab tähendada vaid üht – selgunud on ka kõik mängijad, kes lunastasid pääsme Eesti Meistrivõistlustele, mis toimub 3.-6. juulil Ida-Virumaal Mäetaguse ja Alutaguse discgolfipargis. Kõik pääsme saanud mängijad on leitavad Disc Golf Metrixi keskkonnast. Kõik võistlejad peavad oma osalemisest märku andma hiljemalt 9. juuniks. 6. juunil selgub, mitu kutset saavad reitingu asemel FP50, MP50 ja MP60 mängijad.

Aga mida teha siis, kui tahad ka meistrikatel võistelda, aga peale ei saanud? Tuleb minna Wildcard’i võistlusele! Juunis toimub üle Eesti 6 võistlust, mille MPO divisjoni võitja saab omale makstud osalusega pääsme Wienerberger esitleb: Eesti Meistrivõistlustele 2024, MPO 2. ja 3. koht ning FPO, MP40 ja MP50 divisjoni võitja saavad tavapääsme. Võistlused toimuvad:

Täna on meistrivõistlusteni aega täpselt üks kuu, seega täna kell 20:00 on täpselt õige aeg oma nimi ühele, või miks mitte ka kõigile, kirja panna.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: