15. september 2019 läheb ajalukku ikka väga tormiselt! Ilusal (nooooot) pühapäeva hommikul kogunes Tallinna Lauluväljakule 34 võistkonda (3 liikmelised), et välja selgitada Eesti Discgolfi Liidu liikmesklubide Parim klubi aastal 2019! Kõik see võistlus algas korraliku soojendusega (joosti vihma alt laulukaare alla), ahjaa Kristo, Keiti ja Marger olid ainukesed kes tegid ennem ringi mõne puti ka!
Esimene ring, mis kestis 4-4,5h oli ikka väga pikk. Seda soodustas raske rada ja ebareaalselt vastik ilm! Teisel ringil oli algus veel hullem, kuid peale 30 minutilist mängu tuli välja PÄIKE! Aga see veel ei tähendanud, et tuul vaibus, pigem vastupidi. Tuul keerutas korralikult. Sellest hoolimata näitasid väga head minekut Play Discgolf Club 1 liikmed Tätte/Krumm/Raik, kes juhtisid peale esimest ringi!
Kui teine ring lõppes oli kell juba 19.00. Peale teist ringi ei olnud olukord muutunud, parima tulemuse eest hoolitsesid taaskord Play Discgolf Club 1 liikmed Tätte/Krumm/Raik ja sellega seoses said ka tabelisse 30 punkti, teiseks jäid siin Chilli Disc Golf 2 koosseisus Tirman/Riho Rogov/Teder ja kolmanda koha võtsid omale napilt aga kindlalt Nõmme Discgolfi klubi Drive IN 3 koosseisus Rand/Vooremaa/Kersti Miller
Mainimata ei saa ka jätta RAIMO KIMMEL hole-in one rajal nr 13!
Formaat nägi veel ette, et tuleb läbida puti ja lähenemis võistlus ehk 3 ja 4 mänguvoor, ning taaskord näitasid parimat minekut juba tuttav trio Play Discgolf Club 1 liikmed Tätte/Krumm/Raik. Sama tulemuse said ka Sõprade discgolfi klubi koosseisus A.Idnurm/M.Villmann/K.-E.Roostfeldt.
EDGL liikmesklubide MEISTER 2019 on PLAY DISCGOLF CLUB 1
Teise koha omanikud Nõmme Discgolfiklubi DRIVE IN 3
Kolmanda rea hõivasid omale CHILLI DISC GOLF 2
Mina omalt poolt tahan Teile kõigile teha suure kummarduse, et te ära kannatasite selle raske raja, veel raskema ilma! Oli tõesti liiga pikk päev (siinkohal raputan soola omale natuke pähe). Sain juurde palju kogemusi, et järgmisel aastal seda juba paremini läbi viia (arvestada ilma, taseme, ajakava ja muude muutuvate oludega).
Ilma kelleta poleks ma hakkama saanud on Vaiko, Raimo, Liisu, Timmo ja Raul! Hea töö! Super töö!
Tänamata ei saa jätta toetajaid EDGL, VALGE KLAAR, SKANTON kinnisvara, KINGITUS.EE ja loomulikult SPORTLAND!
AITÄH!
Üldtabelit saab näha siit: https://discgolfmetrix.com/1041735&view=news?fbclid=IwAR16Rf7DpQUGFc5l-hzNd3aJZWb7Lbwm6YKB5oGljxYOY8cdDc5QwCRPe3s
NB: pilt tehtud kohe peale lõppu, mis näitab kui kaua üritus kestis!
Aitäh kõigile
Ralf

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: