Kaks võistluspäeva olid täis päikest ja harjumatult tuuletut ilma ja see kajastus ka tulemustes – kõik võitjad mängisid vähemalt ühe ringi üle oma reitingu.

Esimesena selgusid pühapäeva pärastlõunal FP40 divisjoni võitjad. Esimese koha saavutas Triinu Orgla (+11), teise Katri Lõugas (+15) ja kolmanda Tiiu Kull (+18). MP40 divisjonis võidutses Priit Randes (-12), järgnesid Rait Saluri (-7) ja Aimar Alesmaa (-5).

FPO divisjonis jagus põnevust päris lõpuni. Peale teist ringi jagas esikohta kolm naist – Keiti Tätte, Kaidi Allsalu ja Kaire Tekku, kõigil tulemuseks kaks viset alla par’i. Ümbermängiminegi, mis toimus esimesel, saarerajal, hoidis pealtvaatajaid põnevil – Kaidi viskas saarelt mööda, Keiti parkis meetri peale ja Kaire vise paistis ka tiialalt pargitud, ent veeres siiski OB’sse. Keiti Tätte kindlustas endale sellega esikoha, dropzone’ist jätkunud võitluses noppis teise kohta Kaidi Allsalu ja kolmanda Kaire Tekku. 

Tätte tõdes peale ringi, et pole ammu võidu maitset tunda saanud: “Väga-väga tore tunne on.” Keiti küll tundis, et viimasel ringil tuli lähenemistega eksimusi sisse, aga ta jäi siiski võistlusega rahule. Mis tunded Keitit valdasid, kui selgus, et ta on võitja, vaata meie Instagramist.

Ka MPO divisjoni mängijaid hoidsid nii endi kui pealtvaatajate närve pikalt pingul. Kui võitja, Mauri Villmann (-16),  oli selge kohe peale ringi lõppu, siis teine, kolmas ja neljas koht selgusid ümbermängimise teel. Martin Meister (-15) langes mängust juba esimesel korvil, Martin Aul (-15) ja Mathias Villota (-15) jätkasid oma võistlust teisel rajal. Kahevõitlusest väljus võitjana Mathias Villota, Martin Aul leppis kolmanda kohaga.

Et Mauri on tuntud kui pikajutumees, ei jõua kogu tema pikka intervjuud ümber kirjutadagi – mine vaata videot meie Instagramist.

Vaata ka ürituse fotogaleriid: Mauri Levandi, Ervo Ehalaas.

Kiiu etapilt teenisid pääsme Eesti Meistrivõistlustele Martin Aul, Hannes Kurn, Sven Pajus, Markus Saarepuu, Martin Sepp, Henar Ruudna, Mats-Eerik Tõhk, Caspar Metusala, Terje Sangernebo, Kersti Miller, Anni Eesmaa, Evgeni Smirnov, Arto Aro, Madis Reimann, Aivo Moorits, Urmas Lääne, Katri Lõugas ja Evely Vinni.

Järgmine PRO karikasarja etapp toimub 18.-19. mail Kõrvemaal. Registreerimine algab 29. aprillil.

 

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: