Tere hea discgolfirahvas!

Esimese päeva lõppedes toimus ühismiiting, kus koondise kapten/mänedžer Ralf Rogov pani paika teise päeva plaani, milleks oli paarismängud kordamööda viskeformaadis, nii nagu MM-il hakkab olema lisaks individuaalmängudele. Eesmärgiks oli vaadata paariliste sünergiat, koguda statistikat ning õppida üksteise tugevusi mõistma.

Teisel treeningpäeval läksime kogu koosseisuga 10.30 rajale ja alustasime paarisformaadi mängimist rajaasetusel, mis oli meie MPO-l mängimata (Mundaring Gold Layout). Eesmärk oli mängida ühe paarilisega üheksa rada ning järgeval üheksal rajal siis juba teise paarilisega.

Sellises formaadis, omavahel võisteldes, tekkis kõigil parem arusaam nii rajast kui võistluspingest. Kokkuvõttes saab öelda, et teine treeningpäev oli edukas – samme ja viskeid on tehtud rajal rohkem kui küll ja viskeliinid hakkavad juba koondiseliikmetel kinnistuma.

Teise päeva lõpus käisime taaskord India ookeani ääres ja kes soovis, käis suplemas. Tugevamad, kellel energiat veel üle oli (Albert ja Anneli) läksid  5km jooksuringile. Õhtusel ühiskogunemisel (miitingul) leppisime kokku, et järgmisel päeval lähme kell 8.30 rajale, sest alagrupi mängudes tuleb hommikul platsis olla.


Kolmas päev

Iga hommik algab Alberti kohutava muusikavalikuga – küll on nurrud-vurrud laul, siis Meie Mees jne. Ja see kõik toimub kell 08 hommikul! Appi!

Iga päevaga oleme saanud rohkem tavapärasesse rütmi ja tundub, et koondis tervikuna on aklimatiseerunud kohapealse kliima ja ajavahega. Täna hommikul sõitsime 8.30 rajale ja oh-üllatust päike on pilvede taha varjutatud, temperatuur inimlik ning tüütuid kärbseid ei tundu rajal olevat (viimane väide kärbeste kohta siiski lõpuni vett ei pidanud).

Paarisformaat jätkus täna Mundaring World rajaasetusel, mida olime mänginud ainult meie (MPO), teistele siis uus rada ja uued väljakutsed. Kui hommikune ühissoojendus tehtud oli, siis suundusime esimesele tii-alale ja läks mänguks, ühe paarilisega front 9 ja teise paarilisega back 9.

MPO teadis öelda, et Mundaring World esimesed üheksa korvi on tehnilisemad ja rohkem on metsas toimetamist, tagumised üheksa on aga avatumad ja visked pikemad. Tänasest on rajale paigaldatud ka OB märgised, mis andsid parema ülevaate rajast terviklikult ja ka soovitud visketrajektooridest.

Pärast võistlus/treeningringi suundusime taas majutusse, kus sõime kõhud täis, pidasime plaani ja võtsime eesmärgiks külastada lähedal asuvat John Forrest rahvusparki. Nägime kängurusid oma naturaalses keskkonnas, värvikat loodust ja vaikselt nirisevat “koske” – mis tundus olevat kokku kuivanud.

Veider selle kõige juures on see, et igal pool on sildid – “snakes” (ussid), aga mitte ühtegi pole näinud. Kas Ralf Rogov on oma suures ussihirmus ära õppinud ussisõnad?!

Pühapäevane esialgne plaan on puhata, kui just koondise kapten ei ütle vastupidist. Koondis on iga-päevaga muutumas ühtlasemaks ja tugevamaks koosseisuks! Meie tunnuslauseks on saanud: “EI ANNA ÄRA!”, seda nii ookeanis lainete vastu seistes kui ka igapäevastes väiksemates tegemistes.

Aitäh Eesti Discgolfi Liidule ja kõigile toetajatele, kes koondise tegemistel silma peal hoiab MM-i eel Austraalias!

Kristo

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: