Alustame kõige rohkem närvikõdi pakkunud divisjonist – FP40 võitja selgus kolmese ümbermängimise tulemusena! Peale teise ringi lõppu olid võrdse arvu viskeid teinud Katri Lõugas (+11), Tiiu Kull (+11) ja Triinu Orgla (+11). Kahjuks vedas päeva hot roundi teinud Katri närv alt ja tema lahkus mängust peale esimest korvi – tulemuseks siiski kena kolmas koht. Teisel korvil sulas Tiiu – esimene vise metsa ja sealt enam mängu päästa ei õnnestunud, seega Tiiule teine, Triinule esimene koht.

Ka MP40 divisjonis jagus põnevust kauemaks, sest kuigi Priit Randes (-11) mängis stabiilselt head mängu ja lahkus Kõrvemaalt võitjana, siis teine ja kolmas koht selgusid ümbermängimisega. Uhke teise koha saavutas kahekorvilise ümbermängu järel Aimar Alesmaa (-5), kolmanda Tarvo Tats (-5).

FPO divisjonis näitas tugevat mängu taaskord Keiti Tätte (-8), talle järgnesid pühapäeval hot roundi visanud Kristi Unt (-6) ja Kaire Tekku (-3).

Ivo Krausi pilt

Ka MPOs liiga palju üllatusi varuks pole – võitis Mauri Villmann (-18), kes nii muuseas viskas pühapäeval 1046 reitinguga ringi. Järgnesid Mathias Villota (-16) ja Hannes Kurn (-13). Ka Hannese teine ring oli 1046 reitinguga. Lihtsad poisid, mis muud.

Vaata Ivo Krausi fotogaleriid.

Nagu ikka, soovime kõikidele võitjatele õnne, täname kõiki, kes osalesid ja kohtume järgmisel etapil! See toimub 1.-2. juunil Annikorus, registreerimise kolmas etapp algab täna õhtul.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: