Kolmepäevane Waco Open algas Tattarile edukalt. Teisele võistluspäevale läks ta kaheviskelise eduga Ella Hanseni ees, kuid keerulise raundi järel vahetati kohad ning Tattar jäi jälitajaks ühe viskega. Finaalringil vahe suurenes ning veel loetud korvi enne lõppu oli Hanseni edu neljaviskeline. Ka viimasele korvile läks Tattar teisel positsioonil, ent väljus võitjana.

Hanseni jaoks oleks esikoha saavutamine tähendanud esimest Disc Golf Pro Tour’i võitu, mis tõenäoliselt osutus ka saatuslikuks – pinge kasvas mentaalse vastupidavuse murdumiseni ja rängad vead tõid kaasa mitu karistusviset. See ning Tattari kindlameelsus kombinatsioonina tõid viimasele järjekordse kulla. 

Eestlasi on ookeani taga võistlemas praegu neli. Lisaks Tattarile osales Waco Openil teist hooaega USAs tuuritav Keiti Tätte, kes jäi jagama 40. kohta. Meestest jagab 105. kohta valitsev Eesti meister Rasmus Metsamaa ning 45. kohta mitmekordne Eesti meister Albert Tamm. 

Järgmisena võib Kristin Tattarile ja teistele eetlastele kaasa elada alates 17. märtsist, mil algab Disc Golf Pro Tour’i kolmas etapp, The Open at Austin.

Külastaja privaatsuse kaitse huvides vajab YouTube teie luba laadimiseks. Täpsema teabe saamiseks palun vaadake meie Andmekaitsetingimused.
Olen nõus

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: