Toidutehnoloogia haridusega Kristi töötab Maag Grupis tootearendajana ja lennutab selle kõrvalt väga osavalt kettaid, kuigi võtab asja enda sõnul vabalt. Isegi ootamatult vabalt. Platsitrennidega ülearu pead ei vaeva, võistlusi põhjendamatult suureks ei mõtle.

Teekond MM-kullani algas sellest, kui ta palus endiste kolleegide „turunduse“ tulemusena jõuludeks disc golf’i stardipaketti. Mis teda selle ala juures võlus? Millal läks asi tõsiseks? Kas üldse ongi läinud, kuigi tulemustest võiks seda järeldada?

Kuivõrd närvis ta esimest korda USAs võisteldes oli? Kui äge oli tulla maailmameistriks? Mis mõtteid tekitasid 2023. aasta USA naiste meistrivõistlused, kus ta oli viimase päeva hommikul esikuuikus, ent vajus lõpuks 11ndaks? Kas ta püüdleb elukutseliseks mängijaks?

Tallinnas toimunud EMi koondisest langes Kristi viimasel hetkel välja – kui palju ta seda põdes? Millist disc golf’i reeglit ta muudaks, kui saaks?

Meeleoluka vestluse käigus saavad vastuse need ja paljud muud küsimused. Näiteks avaldab Kristi, millised poelettidel lesivad tooted on tema arendatud ja tutvustab põgusalt, kuidas käib uute grillvorstide arendamine.

„Taru kallale“ rõõmustab teid kord kahe nädala jooksul. Saadet veab Mart Treial. Kirjad ja joonistused on oodatud aadressil mart.treial@ohtuleht.ee.

Hüva kuulamist!

Kuula Spotifyst

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: