Head sõbrad, klubid, nädalamängude korraldajad ja kõik vabatahtlikud! Eesti Discgolfi Liit kuulutab järgmise nädala ( 13.02. kuni 19.02. ) Märt Käärma nädalaks! Kutsume üles nädalamängude osavõtutasud teha vabatahtlikeks ja kanda kogutud summad Märdi pere toetuseks! Kogutud summad saab kanda EDGL-i arvelduskontole EE441010220237892220 märgusõnaga ’’MK nädal’’. Ja ei pea ilmtingimata võistlust korraldama, kuigi see Märdile ilmselt meeldiks. Oodatud on ka kõik muud vabatahtlikud annetused, ikka samale kontole.

Lisaks on EDGL-l koostöös Märdi klubiga DG Legends ja klubiga Keila Mets võtnud nõuks igaastase Keila raja kevadise avavõistluse nimetada Märt Käärma Memorial – ks, mille tulud lähevad samuti Märdi pere toetuseks, loodetavasti saame sellest võistlusest sisse viia toreda traditsiooni. See võistlus ei ole Liidu ega klubide DG Legends või  Keila Mets privileeg, vaid appi on oodatud kogu Eesti discgolfi kogukond. Valmistame koos ette vahva kevadise raja ja mälestame Märti kõva võistlusega! Lähiajal avaldame Märdi Memoriali kohta täpsustavat infot.

Vaadake palun ka kõik homset ( 08.02. ) ’’Pealtnägijat’’, Märdi ema räägib saates selle kurva loo. Oleme toeks Märdi perele sellel raskel hetkel, anname midagi tagasi, mis Märt meile heade emotsioonidena andis.

 

EDGL

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: