Epidemioloogilist olukorda arvesse võttes ja põhjaliku kaalutlemise tulemusena otsustas PDGA tühistada selle aasta discgolf’i maailmameistrivõistluste kõik üritused ning lükata need järgmisse aastasse. Kõik toimumiskohad jäävad samaks, kuid täpsed kuupäevad selguvad aegamööda.

Peamine võistluste tühistamise põhjus seisneb ebakindluses rahvusvahelise reisimise võimalikkuses. Paljud võistlejad resideeruvad erinevates Euroopa ja Aasia riikides, millest reisijatele kehtivad USA-sse sisenemise piirangud. Oleks ebaõiglane pidada maha suur võistlus, pakkumata neile võimalust osaleda.

Samuti varieeruvad erinevates piirkondades piirangud pealtvaatajatele, mis mõjutaks eelkõige korraldajaid. Kohalikud koostööpartnerid on üritustesse märkimisväärselt panustanud ning oleks ülekohtune võtta ära võimalus oma kogukonna elu edendamiseks investeeritu tagasi teenimiseks. Sel põhjusel jäävad nii asukohad kui korraldajad samaks ning ka 2021. aasta korraldusmeeskonnad ja asukohad lükkuvad aasta võrra edasi.

Kõige olulisem on aga osalejatele meelde jääv kogemus. Olgugi et esikohal on võistlus ise, on paljude jaoks pika reisi lisaväärtuseks erinevate kõrvalürituste toimumine. Paraku ei luba reaalsus neid sel aastal korraldada.

Aasta 2020 on nagu ootamatu bougey taganud ebaõnnestunud putt.

Täpsemalt loe PDGA kodulehelt.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: