Täna kogunevad Jõulumäel esmakordselt Eesti discgolfiajaloos kokku koondise juba kinnitatud liikmed ja koondise kandidaadid, et ühiselt hooajaks ette valmistuda. Laagri korraldaja ja koondise kapten Raimo Kimmel tõi peamise põhjusena välja viibiva hooaja. Et koondise moodustamisel on võistlustulemused määravad, kuid võistlusi tühistatakse järjepanu, tuleb neid ise teha. Laager lõpeb 18. aprillil PDGA võistlusega. Lisaks sportlaste mängutaseme hindamisele on tema sõnul oluline ka ühtsustunde loomine.

Ettevalmistavate tegevustena viivad Kristin Tattar ja Silver Lätt läbi osavustestid. Füsioterapeut Jörgen Puis räägib soojendusrutiinist ja vigastuste vältimisest ning Hristo Neiland mentaalsest ettevalmistusest.

Laagris osalevad koondise kapten Raimo Kimmel, lisaks Henar Ruudna, Silver Lätt, Rasmus Metsamaa, Silver Koni, Ott Šeffer, Erki Alliksoo, Joosep Stomma, Mauri Villmann, Robin Lepik, Mats-Erik Tõhk, Ly Teder, Anneli Tõugjas, Karita Vinni, Keiti Tätte, Kristin Tattar, Mathias Villota, Roland Kõur, Martin Pugast, Robi Vanem ja Simar Villmann. Terviseameti ettekirjutuse kohaselt ei saa laagris osaleda seeniordivisjonide esindajad.

 

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: