Laupäeval saavad oma taset näidata MA3, FA2, FJ18, MJ15 ja MJ18 mängijad, pühapäeval MA2, FP50, MP50 ja MP60. Ilmateade paistab mängijaid soosivat – tänase vihma asemel paistab homme hoopis päika ja tuulgi on leebe.

Kes Järtasse harjutusringile ei jõudnud, arvestagu, et Järta rada sai kevadel värske ilme, kui kohalik spordikeskus võttis kätte ja tegi algust parkmetsa loomisega. Samuti oli neil soov luua juurde jooksu- ja suusaradasid. Märjamaa Discgolfiklubi Easy4 esindaja Rainer Mart Kioleini sõnul on mõned värsked koridorid ka neile silma jäänud ja soovitab klubi Facebooki lehel silma peal hoida, et näha, mis saama hakkab. Kui Kioleinilt küsida, et kas raja uus välimus mängu mõjutab, ütleb ta, et hetkel saab end veel metsast tänu lagedamale olekule paremini välja, ent võsa kasvavat päris kiiresti tagasi ja liiga lõdvaks end lasta ei saa.

Värskelt hooldatud Järta rada. Rainer Mart Kioleini pilt.

Mehe sõnul on rada suurepärases seisus: “Discgolfarite keeles ütleks 8/10.” Tema enda lemmikkorv Järtas on teine: “Kui see on niidetud nulli ja päike on õige nurga alt, on raske leida ilusamat korvi.” Kõige ebamugavamalt tunneb ta end 16. tiil, aga seda puhtalt vasakukäelisuse tõttu.

Aga mida rajale kaasa võtta? Eks ikka hea tuju. Ja proovi selja taha jätta need visked, mis ebaõnnestusid: “Jah, see on raske, aga ometi mitte võimatu. Saad hakkama küll!” Ta lisab veel:

  • Pigem 10 lühike ja rajal kui 15 pikk ja metsas
  • Veendu alati viske ohutuses
  • Tule Järtasse jälle mängima!

Nagu ikka, siis grupid ja skoorid leitavad Disc Golf Metrixis (laupäev, pühapäev) ja PDGA Live’is. Mis muud, kui Järtas näeme!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: