Eesti Discgolfi Liidu 16. märtsil väljakuulutatud konkursil Eesti Paarismeistrivõistluste 2021 korraldamiseks osalesid Discre DGK ja Spordiklubi Vunk koostöös discgolfiklubiga Easy4. Konkursil kandideeriti vastavalt Muraste ja Männiku ning Järvakandi ja Järta radadega. Spordi-tehnilise komisjoni ettepanekul kinnitas EDGL-i juhatus konkursi võitjaks Spordiklubi Vunk.

Mõlemad pakkumised vastasid konkursi tingimustele ning mõlema pakkujaga viidi läbi vestlusvoor, milles STK kuulas ära pakkujate visiooni võistlusest ja selle korraldamise põhimõtetest, plaanitud muudatustest radadel ning muu lisainfo, mida pakkujad ja STK pidasid oluliseks. Mõlemad pakkujad said esitada lisaküsimusi ka STK-le. Pakkumised tervikuna olid võrdsed, ent äsja Männikul toimunud talvised meistrivõistlused ning Spordiklubi Vunk mõnevõrra selgem visioon soosisid otsuse langetamist Järvakandi ja Järta radade kasuks.

Spordiklubi Vunk esindaja Artur Ojasalu ütles, et võistluse põhjalikum ettevalmistus on juba lähinädalate küsimus, viidates lisamõtetele toetajate osas. “Soovime, et ideed oleks viimse detailini planeeritud ja kokku lepitud, et reaalsed tegevused mahuksid ajaraami ja sujuksid,” lisas ta. Järta rajale plaanitud muudatustega loodetakse tema sõnul valmis saada juuli alguseks.

Eesti Paarismeistrivõistlused 2021 toimuvad 17.–19. septembril.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: