Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet ning Tallinna Haridusamet korraldavad sel suvel taas tasuta välitreeningute sarja, mis on suunatud 7-26-aastastele noortele. Mis teeb asja aga eriti ägedaks on see, et sel suvel on treeningute hulka lisandunud ka discgolf! 

Treeningud toimuvad kaks korda nädalas, esmaspäeval ja kolmapäeval kell 10.30-11.30 Järve discgolfi pargis (Viljandi mnt 13d, kogunemine parklas või 1. raja juures). Treeningute jooksul saad tutvuda mängu põhimõtete ja reeglitega – räägime ära, millise viske jaoks milline ketas valida, kuidas üldse üht viset sooritada ning millised on hea mängu alustalad. 

Ühtemoodi oodatud on nii need, kes pole spordialaga enne kokku puutunud kui ka need, kel mõni vise juba sooritatud. Hea nõu ja aktiivne tegevus värskes õhus on ühtmoodi kasulikud nii värskele avastajale kui juba veidi kogenud discisõbrale. Treeninguks vajaliku varustuse saad laenutada kohapeal, aga loomulikult võid trenni tulla ka oma ketastega. 

Esialgu toimuvad treeningud 8. juulini ning pealinna noortele on treeningutel osalemine tasuta. Kui osalejate huvi on suur, siis pikeneb treeningute toimumisaeg. 

Jooksvat infot trennide toimumise kohta leiad Tasuta noorte suvetreeningute Facebooki ürituselt

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: