Nädalavahetuse parima tulemusega -19 lõpetas avatud divisjonis kohalik Mathias Villota. Talle järgnesid Hannes Kurn (-12) ja värske Copenhagen Open’i tšempion Mauri Villmann (-11). Naiste avatud divisjoni esikohale tuli tulemusega -1 Anneli Tõugjas-Männiste. Teise ja kolmanda koha teenisid vastavalt Keiti Tätte (+1) ning Kristi Unt (+3) ümbermängimisel Kersti Milleriga.

MP40 Margus Luntsi -2, Saluri, Vallimäe
MP50 Gunnar Ersto +10, Tilk, Põlluveer
MP60 Ermo Veelain +20, Pill, Silm
dgmtrx >

Harrastusklassi MA2 divisjoni esikoha teenis Heiki Kaldmaa tulemusega -8. Ümbermängimise tulemusel sai teise koha Erki Kurakin ja kolmanda Marcus Lõo (-6). FA2 esikoha pälvis Merilin Maass (+15), teise Kariina Merirand (+16) ning kolmanda Regina Lukk (+17).

MA3 Karl Karpov -4, Ottson, Kool
MJ18 Ron Robert Pärg -7, Piirak, Kannel
dgmtrx >

Harrastajatega koos mängisid samu radu ka FP40 naised. Parima tulemusega +12 lõpetas Triinu Orgla, kellele järgnesid võrdse tulemuse +22 teinud, kuid ümbermängimise tulemusel teisena Tiiu Kull ja kolmandana Käthlin Ploompuu.

Kahes klassis oli kirjas kokku 336 võistlejat, kuid unikaalseid mängijaid oli 335. Esimest korda osales võistlusel ka mängija, Erki Kurakin, kes proovis jõudu nii PRO- kui AM-klassis ning tegi nädalavahetusel kokku neli ringi.

Fotod: Ivo Kraus >

Etappe on nüüdseks neljast etapist peetud kaks. pro-mängijad kohtuvad järgmiseks mai lõpus Mäetagusel ja juuli alguses Elva rajal, harrastajad mai viimasel nädalavahetusel Alutagusel ning juuli alguses Tõrvas.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: