Alates 12. detsembrist ei ole Ida-Virumaal avalikes siseruumides sportimine ja treenimine lubatud. Välitingimustes on lubatud kontaktivaba individuaaltegevus ja –treening kas üksi või koos juhendajaga.

Mujal Eestis on alates 14. detsembrist sisetingimustes lubatud kontaktivaba individuaaltegevus ja –treening, mida võib teha koos juhendajaga. Kehtib 2+2 reegel ning kanda tuleb maski. Välitingimustes võib treenida kuni 10-liikmelistes rühmades, millele võib lisanduda treener või juhendaja.

Kuni 3. jaanuarini (k.a.) on spordivõistluseid lubatud korraldada üksnes spordialaliidu võistlussüsteemis osalevatele meistriliiga võistkondadele, professionaalsetele sportlastele ning Eesti täiskasvanute ja noorte koondise liikmetele ja selle kandidaatidele. Selliseid võistlusi praegu ette nähtud ei ole, seega on tühistatud kõik discgolfi võistlused kuni 3. jaanuarini (k.a).

Et mängimine oma seltskonnaga (kuni 10 inimest) väljaspool Ida-Virumaad on lubatud, soovitame raja haldajatel määrata Metrix keskkonnas tiiajad treeningringideks ning teavitada mängijaid mänguaja valimise võimalusest oma infokanalites. Nii väldime suurte gruppide kogunemisi rajale populaarsetel mänguaegadel.

 

 

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: