Kõrvemaal asub paljude eestlaste ja ka välismaalaste lemmik-discgolfirada. Sealsed rajad on Põhja-Kõrvemaa oosilisele maastikule iseloomulikult künklikud ja väljakutsuvad, avarate metsakoridoridega, mängijad saavad näidata nii distants- kui täpsusviskeid. Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse toel on rajad alati hooldatud ja mängimine seal lausa lust.

2023. aastal toimus Kõrvemaal karikasarja finaal, kus MPO divisjoni võitis Björn Marrandi. Instagram reetis, et perekond Marrandi käis juba ka treeningringil, seega uurisime kohe järgi, mis plaanid on. “Täna treeningul üritasin enamvähem selgusele jõuda, mida ja kus visata.” Kindla võidu peale ta EDGL-i karikasarja puhul panustada ei julge, aga plaanib anda endast parima: “Skoori ei pidanud, kuid kui peaksin pakkuma, siis ilmselt -5 kanti jäi. Sellega võistlusel jääksin päris rahule.”

Soovitame omaltpoolt kõikidel võistlejatel lisaks ketastele kaasa pakkida ka vett, mütsi ja päikesekreemi, sest lõpuks jõuavad meite maale ka soojad ilmad – nädalavahetuseks lubab Pillapallu kuni 24 kraadi sooja ja säravat päikest.

Et võistlusele registreerimine on veel neljapäeva õhtuni lahti, ei saa me veel kõige põnevamaid gruppe välja hõigata. Küll aga saame öelda, et Björnile pakuvad konkurentsi näiteks Hannes Kurn, Mauri Villmann, Roland Kõur ja Mathias Villota. Naistest on kohal Kaidi Allsalu, Keiti Tätte, Anneli Tõugjas-Männiste ja Kaire Tekku, kes on kõik sel aastal juba tegusid teinud.

MP40s on kohal näiteks Kiiu etapi võitja Priit Randes, FP40s Triinu Orgla, kes võitis nii Kiiu etapi kui nädalavahetusel toimunud Annikoru Openi. Igatahes saame kindlad olla, et tuleb põnev nädalavahetus!

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: