Teatavasti kogunevad tuleval nädalavahetusel Jõulumäele nii harrastajad kui pro-divisjonides mängijad, et selgitada välja kodumaise karikasarja esimesed võitjad. Kui ilmataat lubab laupäevaks veel parajat discgolfiilma oma ~9 soojakraadi ja vähese tuulega, siis pühapäev paistab juba keerulisem – ilmateade näitab hommikul tormisemaid tuuli ja päeval ka tugevat vihmasadu. Aga mis seal muud kui palju kuivi rätikuid kotti ja vihmavari kaasa!

MPO-divisjoni mängijad astuvad tiialale kell 9:00, MP40 13:00,  FPO mängijad 14:40, FP40 15:40, kõik divisjonid mängivad Jõulumäe Kollast rada. Skooridel saab silma peal hoida Disc Golf Metrixi (MPO+MP40 ja FPO+FP40)  ja PDGA Live keskkondades.

Laupäeval jagavad edasijõudnud metsaalust ka MA3; MJ15; MP60+; FP50+ ja FJ18 mängijatega, kes mängivad Jõulumäe Punast rada. Nende skooridelgi saab silma peal hoida Disc Golf Metrixi  ja PDGA Live keskkondades. Pühapäeval saavad oma võimaluse särada MA2; FA2; MJ18 ja MP50+ divisjonide mängijad. Ilmselt ei tule üllatusena, et nendegi skoorid on leitavad Disc Golf Metrixi  ja PDGA Live keskkondades.

EDGL ootab erilise põnevusega järgmiste gruppide mängu jälgimist:

  • 09:40 lähevad rajale Steven Pariis, Hannes Kurn, Markus Dvinjaninov ja Tõnis Soppe
  • 10:20 lähevad rajale Björn Marrandi, Mauri Villmann, Egert Hütt ja Taavi Himmist
  • 10:40 lähevad rajale Ivar Rajamets, Simar Villmann, Roland Kõur ja Roland Mik
  • 14:40 lähevad rajale Kristi Unt, Teele Toomsalu ja Keiti Tätte
  • 15:30 lähevad rajale Anneli Tõugjas-Männiste, Maria Liivamägi, Maarja Roht ja Kaidi Allsalu

Soovime omaltpoolt kõigile osalejatele pikka viset ja täpset putti! Hoidke silm peal ka meie Instagrami kontol, sinna on oodata otsereportaaži Pärnumaa metsade vahelt.

Liitu EDGL uudiskirjaga

kui soovid end hoida kursis EDGL tähtsamate tegemistega. Uudiskiri ilmub kord kuus.

Loe lisaks ka: